Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2424"
Dlouho jsem tu nebyla, dlouho jsem opět necetla a Bože, když se konečně našla chvíle shodná s funkčním internetem a já přišla sem, nalezla jsem famózní tři nové kapitoly a doprala si tak zase vlnu potěšení a klidu. Vskutku, tato osmapadesata kapitola neobyčejně zahrala na duši, napětí bylo parádní a dialogy, Severusovi poznámky a myšlenky... Ach, prostě nádhera. Jen se ted potykam s akutní touhou číst dal a prostor muset vědět, co bude. hladová, tak se cítím vzhledem ke tvé povídce. Piš, jen piš! A samozřejmě děkuji.
Já taky děkuji.
Dakujem za dalšiu kapitolu. Uz nech sa medzi nimi niečo stane. Je to strašne napínavé. Aspon keby sa uz pobozkali. Vdaka a teším sa na dalšiu čast.
Když se "mezi nimi už něco stane", je po napínavosti, milá Irino. To je zákon schválnosti, rovnovážného stavu nebo vina globalizace, říkej tomu, jak chceš.
Líbaček se nicméně taky dočkáme, jen přestát to čekání! :)
Děkuji za komentář.
Úžasná kapitola. Krásně nám to nabírá spád.Ten nápad se zlatonkou byl super. *potměšile se pochechtává* Díky za kapitolu a moc se těším na další.
Díky za komentář!
Tss, prý vyděračky. Grr.
Nicméně moc děkuji za dlouhou kapitolu. Parádně jsem si ji užila a ještě užiju, akorát mám hned chuť na další. Ach jo, jak to teď vydržím. Takže už se rovnou nemůžu dočkat:P
Ke kapitole, opět jednou musím litovat chudáka Harryho, ten vážně netušil, do čeho leze... A Severus to ještě stupňuje, když přehlíží Harryho povahu a podle si na něm zkouší, jak se bude podřizovat příkazu... Což mě dovádí k otázce: chápu to správně, že i když s tím nesouhlasí, tak magie Harryho nutí mu vyhovět? Třebaže Harry s tím dokáže docela dobře bojovat.
Chápu, že se Malfoy chce zachránit před Šedohřbetem, ale mírně mi tam asi vypadly někde souvislosti, proč to nejde jinak. Budu si to muset znovu přečíst. Chci k tomu jen poznamenat, že vidím Ginnin požadavek o rozhovor s Malfoyem jako naprosto rozumný a odůvodnitelný a divila bych se, kdyby tomu bylo jinak. Nevím, proč jí Brumbál nevyhoví. Nebo že by další tradice?
Dále musím přiznat, že jsem nucena čelit jasnému faktu, že prostě mám ráda Severuse dominantního a Harryho mírně submisivního, takže mě vždy natlačení na zeď a věty typu: "jste něco lepšího, jste můj manžel" vždy potěší:D. Na rozdíl od našich dvou hrdinů tady. Jen houšť do nich. A víc kontaktu:D
I mě potěšilo, že vlastně na ně už i veřejnost tlačí, aby aspoň na oko působili jako zamilovaný pár, vážně vše se spiklo proti nim, aby je dalo dohromady. Třebaže oni spolu postupují velice složitě a velice pomalu, věřím, že je tam všichni nakonec dostrkají:D
Jo a zapomněla jsem zmínit, jakou mi udělalo radost, že Severus Brumbála neposlouchal. Och, to asi puberťák a anarchista ve mně;)
Takže suma sumárum, moc děkuji za kapitolu, vážně jsem si ji převelice užila a zvedla mi náladu. A teď si jdu kousat nehty a vymýšlet, jak nutit assez k častějšímu přidávání:D
To já označila s láskou.
Nemáš zač. Nemoci se dočkat znám. Ačkoli si to už moc nepamatuji. Ale jsem ráda, že ještě nevyhynuli ti kolem mě, kteří to tak mají. Nechť je vás milion!
K tomu, kdo, co a komu - každému, co jeho jest. Já už se distancuji. (Jen prozradím, že si za svůj díl bude moct každý sám.)
K dotazu: nechápeš to správně. Pamatuji si na takové povídky. S jejich premisou, která pro mě byla rovna premise otroků bez možnosti nebo vůle volby, jsem vášnivě nesouhlasila a byla mi k smrti protivná. Ač... Možná mi tohle tvrzení časem vyčteš a předložíš jako lživé. Myslím, že to bude jedno z těch témat, které jsme zrovna řešily v mailu. Anebo bys mi možná musela definovat, kterou magii myslíš (což souvisí se složitostí povídky).
A ještě jinak - co do toho, co Harryho něco nutí a nenutí dělat, tak ne, není tam žádná taková vůli ovlivňující pojistka podložená magií.
Draco: myslím, že hledat můžeš v 56. kapitole. Nevyhovění Brumbála - nope, žádná tradice.
No, co do toho, kdo je větší, silnější a lepší kohout v kurníku - viz třetí odstavec. Nebudou si mít co vyčítat.
A je Ti jasné, že takové okolnosti, které dávají dohromady, spíš vzbuzují vzájemnou nelibost? :)
Sev a Brumby. :D Ok. To oni mi vždy dělají radost.
Já děkuji za fantastický komentář!
23.10.2014 11:41:16
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one