Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6505"
Ahoj, po dlouhé době jsem se rozhodla přečíst si nějakou pěknou fanfiction a natrefila jsem na Meč a korunu. Musím říct, že mě to okamžitě pohltilo a zase v tom lítám (HP/SS posedlost). A tak se ptám, beze snahy býti otravnou, jestli má cenu se těšit na pokračování. Vím, že jsi někde psala, že povídku dokončíš, ale jak jsem pochopila, nějakou dobu už se nic neděje, takže... Je to jen dočasná ztráta inspirace, nedostatek času nebo jsi s tím sekla? Z hloubi duše doufám, že ne a brzo mi zlepší náladu 60 kapitola, stejně perfektní, jako zbytek povídky.
Protože sama nepíšu asi se ode mě nedá čekat zrovna konstruktivní kritika, ale rozhodně se můžeš těšit na nějaký komentář, rozplývající se nad novou kapitolou :) Vzhledem k tomu, jak povídka začala, nedovedu si představit, že bys najednou napsala něco, co by mi nesedlo.
Ono je těžké uspokojit čtenáře SS/HP páru. Všichni chtějí a milují toho pravého, sarkastického Snapea, ale na druhou stranu po autorovi chtějí, aby během několika kapitol jeho charakter zázračně a pokud možno nenásilně a uvěřitelně prošel metamorfózou v člověka, který je nejen schopen lásky, ale i jejích projevů. A to umí dobře napsat jen málokdo. Nicméně tobě se to daří. Uf, je to dostatečné zhodnocení pro začátek?
:) Dobře, tak já se budu těšit. - Vzhledem k mým zkušenostem jsem přesvědčená, že napíšu nejednu věc, která Ti nesedne.
Hm, ono je těžké uspokojit jakéhokoli čtenáře. A myslím, že to, o co se v rámci HP FF snažíme, je aproximace nejideálnějšího stavu. A možná teprve v momentě, kdy má autor pocit, že konečně napsal něco, co jeho vlastní dílo nepředčí, přestává psát. Možná to tak mám já. A třeba se snažím dosáhnout právě toho, co jsi popsala, přičemž nemám pocit, že by se mi to povedlo, a tak píšu dál. - Děkuji, že si to myslíš. A ano, výživné hodnocení, děkuji Ti za něj.
Sice opět pozdě, ale konečně jsem si kapitolu přečetla. A byla... uch, byla úžasná. Já ty dva v tvém podání prostě miluji. Mám pocit, že už jsem ti to kdesi psala, ale tvůj Severus je prostě tím správným Severusem.
Příprava na rozhovor, a pak samotný rozhovor... nechtěla bych být v Potterově kůži. Ale to, jak se ho Brumla zeptal na barvu spodního prádla, bylo prostě dokonalý!
Moc díky za další kapitolu, assez. A doufám, že komentář od Mariany neznamená, že končíš. Prosím, dokonči tuhle povídku. Mám ji fakt ráda a je to jedna ze dvou HP povídek, co ještě čtu. A kdybych si měla vybrat jen jednu, tak by to byla určitě tahle.
Ta druhá je Lekce pro mistra lektvarů. Nedávno jsem na ni kdesi narazila a docela mě zaujala.
díky
SOS
Děcka, vypadá to, že budu potřebovat vaši pomoc. Pokud někdo z vás čte a (už) nekomentuje, přitom by chtěl číst pokračování, prosím, dejte vědět. Třeba to autorku naladí k psaní. Jinak to teda osobně vidím bledě. Další kapitola v zásobě NENÍ. Už dost dlouho.
Právě jsi jim zkazila dva týdny sladké naděje. Pche.
Už som sa nevedela dočkať. Ďakujem za další diel. Chudák Harry Severus ho teda poriadne ničí.
Dúfam, že sa stane niečo neočakávanè. Napríklad s tou predpovedou smrti. Ďakujem za diel a teším sa na ďalší.
Děkuji za další komentář. Neočekávané? *potutelný úsměv*
Jéé, nová kapitola! Díky za ni. Už jsem měla nutkání Tě začít uhánět:D A vypadá zajímavě... Takže se těším, až si ji zítra za odměnu přečtu.
Sakryš, musela jsem odejít po dočtení kapitoly a teď už si nevzpomínám, co vše jsem chtěla říct.
Snad jen, že tohle byla dlouhá a pěkná kapitola. Severus ochraňuje, sice dost svojsky, ale ochraňuje před vnějším světem. Stále ještě teda s Harrym jedná spíš jako s věcí než s člověkem, natožpak rovnoprávným, ale... já mu věřím (teda věřím, že to do něj okolnosti natlučou...)
Novináři... Hmm, slyšela jsem dostatek historek, kterak převrací řečené věci a vystříhují nesouvisející věci, takže je sice fajn, že na Harryho takhle připravovali, ale stejně jsem zvědavá na výsledek. Jinak moc se mi líbila celá ta odpověď na to, jestli je šťastný, včetně a hlavně kvůli tomu úsměvu. To bylo... hmm...:)
A že by Severus začínal mít potíže spát s Harrym v jedné posteli, a ne kvůli tomu prvotnímu důvodu?! Ha ha.
Jinak nevím, co Severuse na Potterově orientaci zarazilo, stejně přece nečekal, že budou spát spolu, ne? Nebo že by někde v podvědomí to tušil a chtěl?
Děkuji za kapitolu, byla krásná a pěkně dlouhá, ale hned chci další!!!!
P.S.: Tady Ti uteklo, že se opakuje Snape řekl: "„Ne,“ řekl Snape řekl Snape a bylo v tom o trochu více sebeovládání,"
Uhánění, jo? *uculí se*
Hlavně že jsi ji stihla dočíst. Tu kapitolu.
Děkuji za důvěru v převýchovu Severuse Snapea, i za vše ostatní.
Podvědomí? Ano. A pár dalších detailů s jeho reakcí souvisejících.
Děkuji i za upozornění, třeba se v tomto životě dostanu k tomu to opravit.
15.12.2014 08:20:33
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one