Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1009"
Hm... Je to čím dál tím zajímavější. Zamotanější a těžší. Netroufám si tvrdit, že cokoli chápu. Cítím, že je hodně skryto.
tak toto je dost zajímavé čtení. Popravdě moc nevím, co napsat. Děkuji za zajímavé texty asi není dostačující. Píšeš moc inteligentně, prostý člověk na rodičovské dovolené nestíhá mentálně sledovat vývoj situace. Jsme zvyklé na pomalu plynoucí děj s mnoha větami. Tu je příliš mnoho zkratek. Promiň. Není to ani rytířský román podle slohu, není to politická diskuse podle obraznosti, ale těžko je to zamilovaný čtení pro infantilitou postihnuté matky toužící po jiných větách, než je:" to jsme se pěkně vyhajali,copak budeme papinkat, nehapej, ať nemáš bebinko!" :-)) Stručněji bych vyjádřila své přání po více obrazech prostředí a popiscích místa děje a času. Abych se zase neztratila v meziprostoru. Každopádně pokračuj ve psaní a čtení. Díky
Na to, že nevíš, co napsat, jsi zplodila krásný komentář, isis. :) Mmm... neřekla bych, že je to prostými lidmi nebo rodičovskou. Asi tak: můj češtinář mi řekl, že si můj sloh musel přečíst čtyřikrát... jako - rozumíš. Češtinář. 4×. Pán středních let s holou hlavou a hrozně vážný člověk. Něco, co napsala obyčejná holka. No dobré, zanechme toho. *připitomělý úsměv*
Tak... ta pomalost - asi na ni mám moc myšlenek, a asi nechci nudit. To neznamená, že nepíšu i jinak. (Doufám.) Nicméně když se nechám unést... popadne mě amok... ne, dobře, ano - píšu stylem "domysli si sám". Máš pravdu. Všichni ji mají, kdo tohle o mně tvrdí.
Och ano, těžko zařaditelné. A mně se na zařazení neptej už vůbec, to mi nikdy nešlo. Kromě jiného. Možná, jen možná báseň v próze, ale... ne, pohádka, to je takové... pěkné označení toho počinu.
*na ty infantilní řeči se usmívá a houpe se - neptejte se proč*
Jooo, děkuji a beru na vědomí. První je utlumeno více méně (ne)záměrně, druhé jakbysmet, třetí z něčeho vychází, ale spolu s čtvrtým je záměr.
:) Ztrátu já ráda.
Já děkuji za komentář a za poznámky k vylepšení!
Ahojda, dnes sem našla tuto povídku i tyto stránky. Všech 6 kapitol sem tak nějak zhltla :) Je to zajímavý a čtivé. Těším se na pokračovaní.
Hoj. :) Těší mě, že jsi šest kapitol zhltla, ráda bych dnes uveřejnila sedmou, doufám, že taky hodnou hltání. Těším se na komentáře! Děkuji...
Jupí :) Giziku, udělalas mi radost.
Tak sedmička teda hodna hltání je. A co potom osmička! No nic... už mlčím.
Kráľ sa nepamätá, Harry si nespomína a Severus sa chová ako zmija na srdci vladára... zasadzuje rany tam, kde ešte nie sú zahojené jazvy.
Takže Severus je Severus, jen je to řečeno pěkněji Tebou. Já bych to viděla tak: Severus má vždycky vysoké nároky. I/Jen občas/Někdy/Málokdy neoprávněně.
Děkuji!!
Kristova noha! Jeden korok vpred tri kroky vzad...
Já to vidím jako jejich obvyklý tanec, grid, a přišla na to už Josephine, a určitě i někdo před ní. (Jinak souhlasím, že jsou strašní a na zabití... a tady je to ještě takové... jiné, ale potom!) Díky.
assez
Muhaha, zlatíčko, dovol, abych ti připomněla, že jsem jen pospojovala části tebou rozdělené. A jako... ono v téhle fázi je každé utnutí fuj. Co to kecám... v celé povídce je každé utnutí utrpení. V téhle obzvlášť.
Ach, ty dialogy... *velmi spokojený výraz* A to se tady Severus musí tak krotit... :) Je příjemné vidět jej i v takové poloze.
Proč?! Merline. Proč?
:)
Ty jo, Harry nám tu nějak často vyhrožuje smrtí. (Mimochodem, mám dojem, že k téhle části ta písnička Královna a voják sedí hodně dost:))
Přestanou někdy kolem sebe našlapovat tak opatrně? Aneb přestane se Severus omlouvat a Harry vyhrožovat? Nicméně jsem ráda, že mu Severus pokládá tyto otázky, očividně je král docela nutně potřebuje slyšet. Draca tu překvapivě nemám moc ráda, ale na druhou stranu stavíš mentalitu jejich doby odlišně od mojí, tak to možná nebylo tak podlé, jako to mně přišlo. A syčák Severus se vyhnul odpovědi na to, odkad se znají... Grr!
Povídka mě stále baví a hodně, jen občas šílím z toho a zároveň se mi to líbí, jak opatrně, obezřetně a pomalu v příběhu postavy postupují (a teď nemám na mysli délku kapitol:))
Díky moc za kapitolu (a za brzké přidání:)), nějak mě dneska nic nenapadá:(.

Utnutí mi přijde překvapivě v pohodě, i když myslím, že jen proto, že nevím, co bude následovat...:)
P.S: Inception, pokud si dobře pamatuju (a tohle si překvapivě pamatuju), tak byl v kinech 2010, takže spousta inception se ještě neodehrála, ale film už tu byl (to je strašný, jak jsem stará, když mi tři roky přijdou jako nic...), nicméně to byla jen pomůcka na znázornění, že jsi mohla stavět reality na sebe, jedno jak uvedený, jestli jako sen ve snu, či paralelní vesmíry či cokoliv. A stejně to autorka nepotvrdila, ani nevyvrátila, co jsem taky čekala, že?:D
P.P.S: Hmm, jdu si dát závěrečný sprint na cílový rovince, takže kdyby Ti náhodou scházelo, že Ti neokupuju stránky a přišlo Ti, že jsem na Tebe zanevřela, tak nezanevřela, jen se minimálně do úterý (nebo středy?...) nikde fakt neukážu:)
Hodně štěstí u zkoušek, Adelaine.
Hodne stesti.:)A diky za koment.
A pak že já jsem zlá a zákeřná v tom utínání. Mariano! kde jsi to utla?! :D
18.03.2016 20:37:34
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one