Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2807"
Moc děkuji za novou kapitolu, bylo to krásné překvapení po příjezdu z dovolené. Nějak to zmírnilo ten šok z návratu do reality a k pracovním povinnostem :-)
Draco dostávající lekci slušného chování pobavil, ale hmmm stýská se mi po hlavních hrdinech. Já vím, já vím, jen se prostě nemůžu dočkat nějaké jejich interakce. Nejlépe na poněkud osobnější úrovni. Ale chápu, že k tomu se ti dva mezci nejdřív musí dopracovat. Aspoň ty lekce tance by mohl Harry absolvovat za Severusovi asistence. Každopádně plná očekávání vyhlížím 61. kapitolu.
Děkuji za komentář. Napůl splněno.
Děkuji moc za dárek, assez, a doufám, že sis Vánoce užila a přeji vše nejlepší do nového roku. Kapitola byla skvělá, přimlouvám se za víc Severuse, Harryho a Davida pro příště a slibuji, že lepší komentář napíšu, až se dám po Vánocích do pořádku:)
Držím pěsti, děkuji za komentář. Přání splněno.
Draco a Ginny mě potěšili, na jejich rozhovor jsem byla hodně zvědavá. Čím Malfoy zapůsobí. Bála jsem se nějakých záhadně se zjevivších (?) vzájemných sympatií, což se naštěstí nestalo. (Ale neříkám, že bych nebyla ráda, kdyby k sobě našli cestu postupně.) Líbilo se mi, jak jsi popsala Draca a jeho myšlení v té situaci. Šlo úplně krásně vidět do jeho duše, což jsem si prostě užila. Zmijozel přímo ukázkový.
Ginny mi tu vedle něj připadala méně výrazná (ale o ni taky nešlo tolik, jako o Draca, jasně), ovšem napravila to svým burcujícím ortelem. Líbilo se mi, jak přirozeně se ta situace vyvinula v dohodu o sňatku.
Mysli na to, nabádal se Draco štítivě a se sevřenými pěstmi pozoroval nechutně se svíjející žížalu sotva palec od jeho kolena, že neklečíš před Weasleyovou, klečíš před svým životem a prosíš ho, aby tě neopouštěl. - Pro mě asi nejpůsobivější část. Trefné a úžasné. Včetně té žížaly.
Strašně (dětinsky) mě potěšilo to s neplněním plánů. A že ani Severusovi se to nedaří, woohoo! :)
Davida a Elvíru vidím velmi ráda. A že se David osobně bude podílet na Harryho výuce – z toho mám radost ještě větší. (To vypadá, že by se Harry mohl i něco naučit...)
Muhaha, to bylo vážně moc vtipné – s tou obědovou přestávkou. (LOL)
Už u toho Brumbálova „ale no ovšem“ jsem tušila, že bude legrace :) A fakt že jo. Zbožňuju Severusovy vysoce přehnané nároky a absurdní záchvaty vzteku ze sebemenšího závanu spravedlnosti. Taky se mi líbí, že ředitel známkoval zjevně objektivně, nikoliv obráceně – že by Harrymu nějak nadržoval. O to víc vynikla Severusova reakce. Nevím, jestli bylo lepší to, že studenta se známkou M má za lektvarového génia, nebo jeho zděšení z vidiny toho, že bude mít Harry lepší známku než Crabbe s Goylem :)
Ale obecně se ti prostě strašně daří psát rozčileného Severuse v konfront
v konfrontaci s maskovaně pobaveným, klidným Brumbálem. Ale nechápu, kde při tom všem bereš smysl pro humor.
Každopádně výtku mám. Je tu zoufale málo Severuse v interakci s Harrym. V další kapitole tedy nezbytnost. Musejí se přeci mít kdy a proč posouvat dál...
Merlo... Belatrix tady byla pořádně odporně vynalézavá. Vyděsilo mě už to, že něco četla... Hmm, jsem zvědavá, kam tohle spěje a co důležitějšího má Voldemort nyní na práci... Jako byla bych klidná, když jsou Harry a Sev v Bradavicích, ale nějak mi pořád nedá spát ten zrádce, kterého tam mají. Když už si Voldy troufl i na Aberfortha...
To bude zase těžké...
Děkuji za krásný vánoční dárek, ass.
Ďakujem za vianoční darček. Kôli vareniu a pečeniu som sa sem dostala až dnes ale skvelí diel tak ako vždy. Chudák Brumbálov brat. Som zvedavá čo chystá Voldemort. Ešte raz ďakujem a prajem štastné a veselé vianoce a štastný nový rok. A vela štastia s bakalarkou.
Děkuji za přání i komentář, Irino.
Moc děkuji za pěkný vánoční dárek. Vzhledem k tomu, že mě čeká zdobení stromku, tak se nemohu moc rozepisovat. Kapitola byla super, Draco s Ginny jsou fakt oba na pěst. Chudák Severus a jeho dilema. Zatracený Brumbál a jeho mírné (čti objektivní?) hodnocení. A Voldy a Belatrix... to snad ani nekomentuji.
Přeji krásné vánoce a šťastný nový rok. Assez, ať to jde s bakalářkou od ruky!
Děkuju, jsi hodná. Vydařilo se zdobení? (Jinak na Tvé postřehy přikyvuji.)
Šťastné a veselé!
Vydařilo. Stromeček nám letos kupoval strejda a je parádní. Taťka musel kus uřezat, aby se nám vůbec vešel do pokoje, jak byl vysoký. Navíc jsem zjistila, že mamka nekoupila kolekci, tudíž jsme neměli háčky, tak jsem je ještě musela dělat z vázacího drátu na plot. :-) A vzhledem k tomu, že obvykle míváme poloviční stromek, tak je letos takový chudší. Ale alespoň vynikne, jak je pěkný. Nakonec jsme ještě zjistili, že nám praskla mochomůrka, takže nesvítí řetěz, ale naštěstí nás zachránil strejda, který měl náhradní. Takže prostě legrace. Ale neskutečně pozitivní bylo, že mi nenatekly prsty a nevypadala jsem jako Mickey Mouse.
21.03.2015 10:58:36
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one