Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6796"
Chapu - nezdrzuj, assez. Pokusim se vyzvyknout. Od priste. Diky za zpravu, Blueberry.
Poněkud později, ale přece jsem objevila novou kapitolu a moc za ni děkuji. Musím se přiznat, že jsem nečekala, že se tady ještě něco objeví. O to příjemnější to bylo překvapení, když jsem sem ze zoufalství přišla nakouknout, jestli přece jen...
Přestože, jsem povídek na podobné téma četla nepočítaně, nedokážu odhadnout, kam to bude směřovat dál. Což je rozhodně dobře. Ale ať už to bude kamkoli, doufám, že se brzy dočkáme nějaké větší interakce mezi hlavními představiteli. Nepředstavuji si, žádné náhlé vzplanutí vášní :D, ale aspoň takový rozhovor na poněkud osobnější úrovni by nebyl k zahození.
Každopádně přeji spoustu inspirace, múzu neustále se vznášející nad hlavou a bombardující tě nápady a v rámci možností dostatek volného času, abys to pak mohla naklovat sem a my měli co číst. Ano, čistě nezištné přání :D
Jsem to začala číst, v první chvílu jsem se nechytala s tím jak Harry došel ke kralování a jak nemá jaksi paměť, ale teď se od příběhu nemůžu ani pořádně odtrhnout. Je dobré jak Severus žárlil a pak ještě skenoval Harryho. No jen mě zajímá jak to vše bude pokračovat ty lekce a vše... dík moc za povídku a snad se ti brzy naskytne chvíle na psané a přidávání.
Budeme vysvětlovat - první pasáž, neboj.
Pokud Tě tak chytnul, velmi mě to těší - a tím spíš, že ses o tento pocit podělila - děkuji! Já, Severus, Harry, David - a kdekdo další - jsme rovněž netrpěliví, jak budou lekce pokračovat. S ohledem na interní vývoj povídky jsou oni netrpělivější než já, abych přiznala barvu.
Ano, doufejme - děkuji za komentář!
S nejvřelejšími pozdravy potěšená
assez
Jsem to začala číst, v první chvílu jsem se nechytala s tím jak Harry došel ke kralování a jak nemá jaksi paměť, ale teď se od příběhu nemůžu ani pořádně odtrhnout. Je dobré jak Severus žárlil a pak ještě skenoval Harryho. No jen mě zajímá jak to vše bude pokračovat ty lekce a vše... dík moc za povídku a snad se ti brzy naskytne chvíle na psané a přidávání.
Ty jsi šéf, šéfe.
Krásný příklad efektu davu. To se pak každý cítí ohromně silný, ts. Ale nemůžu si pomoct, nepřišli mi ještě zase až TAK útoční... Nebo jinak řečeno – nečekala bych od nich ani nic jiného. Ne po útoku na Prasinky, při kterém přišli o život lidé. A když při minulém rozhovoru měli přikázáno, jak se chovat, aby své odpovědi dostali, přece neznamená, že se urážky a obviňování dříve či později nedostaví.
Přesto... Severusova reakce mě nepřekvapuje a Harry... Nejvíc z celé kapitoly se mi líbila právě jeho věta: „Já nevím,“ odpověděl Harry upřímně a podíval se na novináře, jehož jméno zapomněl, ale kterého ze včerejška už znal, „ale mám pocit, že jsem se nikdy nesnažil o nic jiného.“ Nicméně mi přijde trochu naivní tvrdit, že by nemohlo být trestné se s někým sblížit... Ale to jen tak na okraj. Chápu, jak to Harry myslel – a je to milé. Méně se mi líbila jeho touha novinářům ubližovat.
Oceňuji, že Severus bere odpovědnost za Harryho projevy na veřejnosti na sebe a zase mu něco nevyčítá. No jo vlastně... to by mohl být jistý nadějný posun. Hlavně se mi ale líbí pozorovat je, když stojí vedle sebe a ne proti sobě. Ovšem na druhou stranu akutně postrádám pořádnou konfrontaci. Což nemusí být nutně hádka. Nebo ne „jen“ hádka 0:-) A slovo akutně bych pětkrát podtrhla. Tenhle kousíček sice velmi potěšil (tím spíš, jak nečekaný byl), ale akorát zase rozdmýchal doteď v rámci sebeobrany mírně uklidněnou touhu po pokračování. Po delším pokračování. Vrrrr.
Porada Řádu zní dobře, těším se, co vymyslíš. (Btw. jsem ráda, že se s Harrym nejedná ve všem jako s malým dítětem a ohledně jeho účasti na poradě není problém.)
Děkuji.
Le Bon? Teorie davu. :)
Jistě...
No, sociální kontrola není nezbytná, sociální kontrola prostě je.
Není za co; udělala jsem to pro vás ráda. Akorát teda se omlouvám, že jsem pořád nerýpla do těch oprav, které jsi mi poslala (ani jsem ten dokument neotevřela; bojím se...)
Děkuji!
oTo jsem si mohla myslet, že to bude něco moudrého :)
Ok :)
Merlo! *oči v sloup* To jsem ti tam nenapsala (nevím proč, asi má paměť...), ale měla jsem s tím minimum práce. Už jsem se lekala, že tam nebudu mít co opravit :) Tak jde ve výsledku o vyložené drobnosti a především typické překlepy. Plus moje dva návrhy na vypuštění některých slov, ale to nejsou chyby.
Ďakujem za další diel. Nemohla som sa dočkať. Teším sa na pokračovanie. Dúfam že Albefot( alebo ako sa to píše) bude v poriadku. Som zvedavá kedy Severus zmení na Harryho názor. Teším sa na pokračko.
Diky za komentář! :)
Jej, nová kapitola! You just made my day, woman. Těším se, až Severus začne Harrymu (a nám) všechno tohle vysvětlovat. On je při tom vždycky tak sexy:P. Trošku jsem se ztratila v tom, proč včera museli být uctiví a dneska takovej kontrast, to mi možná zase něco uniklo. Já bych tak chtěla, aby se s tímhle dokázali v pořádku vypořádat, aby Harry už nebyl (hlavně v Severusových očích) takový nemehlo, kdy se bojí každého slova, co z něj vypadne... Ale to bude trvat, protože Severus rozhodně názory na lidi rychle nemění, pokud vůbec i postaven před nesporné důkazy, změnit dokáže:) A samozřejmě se nemůžu dočkat další kapitoly a další dávky jich dvou v kvalitním podání od assez:)
Děkuji moc za kapitolu
That made my day, lady!
Ach... vysvětlování. Dělejme, že mi to tak ohromně jde! *silná ironie* Než příště aktualizuji, kopni mě, abych to, co zmiňuješ, vysvětlila. Díky!
Myslím, že je to složitější, než že by ho Severus kvůli tomu, co si myslel, bral rovnou za nemehlo. Což je něco, co postupem povídky uvidíme/te.
Děkuji za koment!
Vykuchat a použít jako přísadu do lektvarů. Ale ani jako přísada do lektvarů by nestáli za nic.
:D Až mi došlo, že mluvíš o NICH, rozesmála jsem se. Děkuju!
06.06.2015 21:31:01
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one