Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9919"
Úžasné diely. Som rada že si na nás nezabudla. Ďakujem ti za skvelí diel. Nemôžem sa dočkať dalšieho.
Zapomenout na vás? Nikdy. Jo - to je nás víc, kdo se nemůže dočkat. Doufejme. :) Děkuju!
Jejda, assez ,ty si už zasa v plnom tvorivom nasadení a já o tom ani neviem! Chcela so ti len povedať, že je skvelé mať ťa späť a tiež idem namáhať svoje šedé bunky k novým ešte neprečítaným kapitolám. Vďaka, zlatíčko.
To naneštěstí nejsem, ale jsi zlatá, Tvůj komentář mě velmi potěšil - jako vždy! Snad se máš dobře. Děkuju!
Ty jsi ďábel, assez. Cos mu to udělala?! Já chci zpět Albuse s jiskřičkami v očích! Veselého! Po tomhle už snad nikdy nemůže být...
TOHLE jsem si fakt nepředstavovala, a to jsem měla velmi, velmi černé myšlenky. Dokonce jsem to při dalším čtení pro účely komentáře jen rychle prolétla a už znovu podrobně nečetla.
Na druhou stranu – je vidět, žes to se zlým Voldym myslela vážně.
To s tou důvěrou... je krutě pravdivé. Nebo aspoň pekelně časté. (Polemiky o pravdě si nechám na jindy.)
Poppy je žena na svém místě. Poklad.
Cizinci blízko Pottera? Líbí se mi jeho myšlenkové pochody i v tak krizové chvíli, kdy o Harryho výjimečně nejde. Nebo aspoň ne primárně, no.
Dopřát mu moment pro truchlení?!! Možná (určitě) víš, co po tomhle prohlášení vypadalo jako jasná věc? *úpí*
Vždy mě potěší vsuvky s Elvírou a Davidem, zbožňuju je. A oceňuju, jak se skvěle doplňují ve své odlišnosti. Je příjemné sledovat jejich rozdílné pohledy na tutéž věc.
Když tak nad tím uvažuju, přijde mi nemožné, aby tohle dál fungovalo. Severus provádí Harrymu věci, na které je Harry obzvlášť citlivý a z nichž vždy plynuly Harryho největší chyby. Oddělit jej od dění, od informací... to mi přijde dost nebezpečné. Na druhou stranu Brumbál zastával a Severus zjevně stále zastává názor, že je nebezpečnější Harrymu informace sdělovat... Jsem hodně zvědavá, jak se s tímhle problémem budeš v povídce dál vyrovnávat. Zatím z toho koukají pořádné problémy.
Harryho hůlka nevěrně přitisknutá k Harryho tělu mě nadchla. To jsi popsala strašně krásně, ass.
„Přes mysl mu přehopsala živá a nevysvětlitelná představa, kde se jeho hůlka ocitla ve Snapeově oku. Nevysvětlitelné.“ – Ale tohle bylo naprosto boží! :D Mám ráda tyhle jeho násilnické myšlenky.
„A proč jste mě nechal omráčit?!“ – LOL! Pro tu nečekanost dávající tomu neskutečnou razanci ten
A já vím, že tohle byla forma vzdoru a demonstrace nesouhlasu s tím, jak s ním zacházejí, a snaha, aby si Severus sám všiml, přesto už jen to, že to řešil takhle a ne prostým rozhovorem o tom, co ho trápí, mluví za vše. Ale proč mám pak pocit, že to není pouze pubertou? Působí na mě dost přetaženě – jako že je toho na něj zase víc, než může zvládnout. A to jsou nebezpečné stavy, u kterých vždycky tajně doufám, že si jich někdo (Severus!) všimne. No a jako... v neposlední řadě mi k němu poslušnost a odevzdání se nejde, to je fakt.
„Relativně spravedlivě dlouho trvající školní trest“ aneb Je mi to jasné :D
To použití Samsonova příběhu velmi pěkně zapadlo. Nedivím se pak vyznění, které mělo pro Harryho. Nicméně ty dlouhé vlasy se mi na něm nelíbily. I když nejspíš můžu být ráda, že se mu místo toho ve vzdoru nezvětšila prsa, například.
No, tak v tomhle sporu sice nevím, na čí stranu se přiklonit, ale podezřele víc mě to svádí k Severusovi. Ovšem... Harryho odhodlání vzdorovat a stát si za svým může přispět ke vzniku všemožných konfliktních situací, že 0:-)
S velkým potěšením tak na závěr mohu konstatovat, že kapitola byla uspokojivě dlouhá a plná Severuse s Harrym, rovněž pak se tu objevil David s Elvírou i Ron s Hermionou, takže vlastně ideál a má duše přede blahem. Tedy až na toho zmrzačeného Brumbála. Ale naděje umírá poslední a tohle bylo aspoň důkladné připomenutí toho, že s Voldym není tak úplně legrace.
Děkuji!!! I za to brzké přidání.
Ou.*zkřiví se jí huba* JÁ TI NEODPOVĚDĚLA NA KOMENTÁŘ!??? Tak to je... zrada. Psala jsi něco o přehlédnuté odpovědi? *těžký výchlam, těžce hysterický*
Omlouvám se...

Tak předně děkuji za titul. :D
„Přitroublá nedomrlá kočka, které nějaký unáhlený optimista Brumbálova kalibr horkou jehlou spíchl a přišil hřívu.“ – to zase jednou kdosi exhiboval, co? :D
"...proč mám pocit, že tohle je ještě sranda a horší důsledky „ženské“ role teprve přijdou?" - Jsi chytrá žena? Ale možná bych: "...proč mám pocit, že tohle je ještě sranda a horší důsledky teprve přijdou," je akurátnější formulace. :)
Bingo. S interpretací. Rozčilením přebral. A bingo s přetažením.
Prsa? :D 1*

Děkuji za komentář!
08.01.2016 02:19:09
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one