Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5944"
Veškeré mé naděje ohledně pokračování této povídky dávno zmizely v nenávratnu, takže když jsem sem znovu našla cestu, bylo to čistě za účelem masochisticky si přečíst Meč a korunu ještě jednou a pak se týrat teoriemi o tom, jak to bude dál. Nebo spíš, jak to mělo být dál. A co nevidím - nová kapitola!!!!! Jsem rozpolcená mezi šílenou radostí a strachem doufat :-) Ale každopádně ze všech mých pocitů nejvíc převažuje vděk, že jsi to ještě neodpískala a našla jsi inspiraci a možná i sílu pokračovat. Takže díky!
Kapitola byla skvělá a po jejich nočním rozhovoru se víc než kdy předtím těším na moment, kdy jejich sebeovládání konečně rupne a oni začnou mluvit, nebo spíš na sebe ječet, to co chtějí skutečně říct a všechno to potlačované cokoli vypluje na povrch. A taky by mě zajímalo, pakliže k tomu dojde, co bude spouštěč. Hmm, jen taková úvaha, toho si nevšímej. To jen ta euforie nad pokračováním něčeho, s čím už jsem se v duchu rozloučila.
Aha, no tak všechny komentáře nečtu, ale jestli narážíš na to, že jsi tady někde psala o tom, že povídku dokončíš, tak to jsem četla. Potíž je v tom, že už jsem to četla mockrát předtím, u povídek které stále čekají na dokončení. Pokud se k nim ta tvá nepřidá, budu jedině ráda a z celého srdce doufám, že to tak opravdu bude. Vůbec to neber jako urážku, nebo projev nedůvěry konkrétně k tobě. Já prostě obecně nemám moc sklony k důvěře. Člověk pak může být jedině příjemně překvapen ;-)
+hluboký povzdech+ Co na to říct?
Ahojky, jsem moc rada a vdecna, ze pokracujes v povidce, v teto dobe jsem se bala, ze tady nebude nic noveho a nikde nikdo, ale cekalo me krasne prekvapeni. Kapitola je strhujici :) uplne jsem se zazrala, jsem rada, ze se Brumbal probral a snad to vydrzi :) diky moc za pokracko a tesim se na dalsi a dalsi a dalsi a dalsi a dalsi ... :)
Ahojky Assez, tak jsem se za tebou zase prisla podivat a kulim oci, ty jsi byla v posledni dobe velka pracantka!! Jojo, chvalim te! :) Zaslouzis si to, ja se bude urcite porad vracet a kontrolovat a cist, bez toho bych nebyla cela :) To mas pravdu, pokud jsou autorky v poradku, jen uz nechtej psat, tak je to ok, hlavne, ze neni nic horsiho. Tfuj, viri se budou vyhybat a utikat, beda, ze ne! Ty to zvladnes a hravě a s klidem :) Brzy uz budou Vánce :) peces?? stihas?? :D
papa tva Em.
Nepeču, neučím se a nestíhám. Ale píšu. Jsem ráda, žes' to nevzdala, ráda Tě tady vidím. Děkuji za komentář a pochvalu. Jojo, :), viri. A Ty? Jak se daří?
Tohle prostě… je Meč a koruna. (Ta nečekanost tomu dodala grády. Ještě teď nemůžu uvěřit.) Merline! A není to jenom číslem danou příslušností kapitoly k povídce. Z této kapitoly cítím víc než z některých jiných duši té povídky. To nehmatatelné a nepopsatelné, proč ji mám tak ráda. To, co způsobilo, že jsem se po každé přečtené stránce úzkostlivě dívala, jak se snižuje počet těch ještě nepřečtených.
Děkuji, že délka byla milosrdná. Děkuji za ten noční rozhovor v ložnici. Děkuji za Albuse! Děkuji za nůžky. Děkuji za Davida. Děkuji za zvířátko. Děkuji za vývoj! A děkuji za tu úchvatnou jazykovou úroveň. Tvé vyjadřovací schopnosti jsou obdivuhodné. A mám dojem, že čtení ve velkém prostě nemohlo nezanechat následky.
Jestli bude další kapitola zase až za půl roku, tak… pokud bude taková, zvládnu počkat. (Podle toho se neřiď, chraň Tě Salazar!)
Obavy z toho, že byste se s povídkou už příliš odcizily, definitivně a zcela zmizely. Naopak mám dojem, že tohle je ono. Že čas povídce neškodí, naopak. (Ale čekat na novou kapitolu před touto kapitolou bylo snazší, než čekat na novou kapitolu po této kapitole! Haůůůů.)
Byla jsem při čtení (a po dočtení) rozechvělá tak, jak jsem bývala rozechvělá při čtení prvních kapitol. A cítím, že tohle zase potřebuje doznívat. Což si neméně užívám.
Mám velikou chuť si přečíst povídku od začátku, nebo aspoň některé části.
Chvílemi jsem si už vážně začínala myslet, že Brumbála odepíšeš. Což by v téhle povídce muselo mít setsakra vážný důvod, protože on je tady prostě… jedinečně potřebný. Nebo jen jedinečně dobře napsaný, resp. podivuhodně přesně vystihuje mou představu Brumbála, jakého bych ho chtěla vidět?
„Je to v pořádku,“ ujistil ji hlasem tišším než smrt, aby nezněl chápavě či soucitně, čímž by zašel o kousek dál, než ve své neexistu
Nejsi jediná.
"Byl to opět výživný dialog, v té ložnici... etc. až po nadějnost" - Znova jsem se začala těšit na další kapitolu.
"„Kde jste se dobral Poppyiných záznamů, Pottere?“ – A já doufala, že to byla jen jeho bujná, temná fantazie. Shit." - Samozřejmě že byla. Fixloval. A vyšlo mu to.
"Merline, lekce tance. Chybí mi to. Těším se!" - Merline. Já se na ně kdysi těšila taky. Teď se děsím. Přestože... ááááchjo. Jo, děsím. Ale mám k tomu jednu technickou poznámku. Připomeňte mi to někdo! Chci to sem dát už celou věčnost! Hm. Možná po další kapitole. Bude se to hodit.
LOL Moc kofeinu. :D Vlasová krize zažehnána. Oslavujme. :D
Myslím, nevím proč, že už vůči Harryho pubertálním sklonům obzvláště Ty nebudeš mít moc pochopení. Nicméně se chci Harryho zastat. Nebo to jen chci někde říct: udělal, co udělal, protože byl zoufalý. Potřeboval udělat NĚCO a nevěděl, co by to mělo být, aby ho někdo vyslyšel. Cítil se prostě ve slepé uličce.
A pokud by to někoho zajímalo, prozření bylo vždy v úmyslu.
Juchů! Fakt jsi mě potěšila. :) Taková událostmi oplývající kapitola. (y) Jen by to asi měla být kapitola 63 a ne 64? Nebo číslo 63 nemáš z nějakého důvodu ráda a přeskakuješ ho?
Hahaha, já jsem fakt trotl.
Ne, nejsi. Jsi dobrá, že sis vzpomněla, že jsi kapitolu už četla.
06.12.2016 13:50:43
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one