Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1088"
Hned druhá věta mi okamžitě připomněla jeden z toho zástupu důvodů, proč MaK miluju. Líbí se mi ten humor.
Málem bych ale zapomněla – DĚKUJI za Albuse. Už jsem skoro nevěřila, že ho dáš zase dohromady. Jsem zvědavá, JAK se Severus s Harrym za tohle pomstí.
To ládování se pudinkem se štěstím v očích a kašlání na lektvary... tímhle sis opravdu výrazně spravila jeho mučení.
A Severusovu úžasně neprojevenou radost nad Albusovým znovuzrozením ji popsala moc krásně. Stejně jako jeho péči a starost.
Jen dotaz – rozhovor Brumbála a Severuse se uskutečnil týž den, jako následné dění ve Velké síni?
Jéé, Severuse ty Harryho kratší vlasy potěšily asi úplně stejně, jako mě :) (Ale opravdu jsem pochopila, proč to udělal.)
„Jeho studenti dnes ze sklepení živi nevyjdou.“ - :D Já zbožňuju, jak jej Albus dokáže vytočit.
Nezklamal. Vážně se Ti daří psát Albuse jako obrovskou osobnost, naprosto specifickou a neskutečně silnou. A já si to vychutnávám. Tohle je prostě TEN pravý Albus Brumbál.
„Harry chtěl udělat něco dobrého, aby oslavil, že se Brumbál uzdravil, a tak se hned po vyučování pustil do čtení dopisů, které mu David přinesl.“ – Jé, to je krásné
A proč jsi Ty ztělesněná výčitka vlastního svědomí? :) Není to zřejmé? Protože na to máš právo, protože já bych samu sebe poslala, protože jsem na sebe moc naštvaná, a protože si zároveň přeji opak, přičemž úpím, protože je to nespravedlivé měření a já bych se měla rozhodnout, že vyhlásím bankrot, nebo to dopsat, ale ne stát všemi končetinami na všech židlích světa, když vidím, že na tohle prostě dobrá nejsem. Přijde mi to ke čtenářům hrozitánsky nefér, i když se ozývám, jsem-li tázána, i když si nedám pokoj, dokud to nedotáhnu do konce, a vím to o sobě i přes slabé chvilky, i přes to, kolikrát si řeknu, že udělám dobře nám všem a vzdám to a všichni budeme mít klid, hlavně já - čtenáři budou chvilku rozmrzelí, ale pokrčí rameny, protože si už stejně zvykli, že jsem často přidávat přestala, je nefér napínat vás tak dlouho. Proč jsem to teda ještě neudělala? Hm. Vada charakteru? Slabost na mé straně? Zcestná oddanost? Každopádně z tohoto stavu pociťuji zásadní neradost.
A navíc - s takovými pomlkami a když píšeš něco mezi tím je to neustálé začínání znova. Odvykla jsem si. Nesmírně. Neodpustitelně. Proto se bojím. Že se nestřetnu tam, kde bych měla.
No tak přece protože jsem zareagovala až po takové době. Dál viz email.
Ted jsem dočetla až sem a nemůžu se dočkat další kapitoly,vyvolává ve mě pocity jako desiderium intimum,ale lidštější a přiléhavější. prosím piš, dostala ses mi pod kůži.
Že děkuju. A ještě jsem sem vložila srdíčko. Tak nic, no.
Som rada za novú kapitolu (aj keď ju čítam vlastne s viac než mesačným oneskorením) :D človek si spomenie na rozpísanú poviedku čo kedysi čítal a zistí, že je pokračovanie super :D hlavne keď tie keď sú Sev a Harry zosobášený sú moje najobľúbenejšie a už mám všetko prečítané alebo to niesu dokončené :D Dúfam, že sa tu čoskoro objaví ďalšia kapitola :D
Jó, to já taky. Snad sis ji užila, další s ročním zpožděním nebude. :D Taky Ti trochu závidím; tenhle pocit jsem už roky nezažila. Hlavně u těch, kde se vzali ne. Mohla bych rozvíjet teorie, ale asi nebudu. Stejně na ně každý s... kašle. Ergo: doufám, že se další dožiju. *s pukrletem vzala kramle*
Severus mě kopl. Prý zůstáváte s nimi, ne se mnou, a že příště nechce slyšet nic jiného.
Děkuji, děkuji a děkuji. Taky už se vám to zdá trošičku nuda? V příští by to chtělo trochu osolit. Aneb výhled pro budoucnost z křišťálové koule - po dokončení těch dvou prcků (řekla, když rodila meloun) vypadá budoucnost slibně. Děkuji za věrnost, děkuji, že se mnou zůstáváte a nezanevřely jste. Opatrujte se mi zase do příště, jo?
Jeeej tak sa teším že sme sa dočkali pokračovania! No Brumbál je kapitola sama o sebe. :-D Veľké dieťa. A Pottetova reakcia sa mi na konci viac než páčila! Ohromne sa teším čo na to Severus. Ďakujem! :-)
Jsem rozpolcená mezi štěstím z přidání další kapitoly a zoufalstvím, protože čekání na další bude víc nervydrásající, než dřív. Ale ne, štěstí převažuje ;-) Konečně!!!! Konečně se stalo něco, co ty dva (snad) vyhodí ze zajetých kolejí a ukončí, nebo alespoň naruší to jejich našlapování okolo sebe. Pro jednou snad bude Harryho impulzivita ku prospěchu.
Jsem vážně vděčná, že jsi to nezabalila a táhneš to dál. Jsi moje poslední spojení se světem Harryho Pottera. Roky jsem tím vážně žila. Nejdřív knížky, filmy a potom fanfiction, které se zdálo být nevyčerpatelnou zásobou dalších a dalších příběhů. Ale i to pomalu končí a povídek, které bych chtěla číst a těch, které autor dokončí bylo míň a míň. Pomalu končí jedna éra. Dnes jsi každopádně zmírnila můj šok z návratu do reality po příjezdu z dovolené :-) Za to ti z celého srdce děkuji.
Máme ze sebe radost, máme. :D Díky, assez!
Chudák Severus, divím se, že ho ještě nešlehlo. Brumbál, Potter... Nevím, co je horší. A citrónový pudink k snídani - fuj, úplně se mi obrátil žaludek při představě, že bych měla něco takového sníst.
10.08.2016 20:52:37
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one