Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7671"
Navnaděná po prohlídce kulis a kostýmů z natáčení Potterovských filmů jsem nakoukla sem, protože jsem v tom úžasném světě chtěla ještě chvíli zůstat a díky tobě se mi to splnilo.
Byla jsem nadšená jak Trelawneyová z předzvěsti blízké smrti, když jsem objevila novou kapitolu. A ještě víc po jejím přečtení a zjištění, že ti dva se k sobě budou muset přiblížit, co víc dokonce se vzájemně dotknout :D Už se toho jejich tance nemůžu dočkat, takže ti čistě nezištně přeji spoustu volného času a inspirace.
Myslela jsem, zda nemyslíš ty, co se teď vyrojily a ke který, se zatím neznám.
Ou ne, ty jsem nemyslela a pochybuju, že je někdy uvidím. S Potterem jsem vyrůstala a dodnes pro mě znamená tak moc, že si odmítám vztah k němu kazit něčím, co se nepovedlo, co možná nemělo nikdy vzniknout a co dost dobře může být jen zoufalou snahou vyždímat z toho víc peněz. A stejné pocity mám ohledně Cursed child. Neříkám, že to tak je a že ty filmy nebo scénář nemůžou být dobré, ani to posoudit nemůžu, když jsem je neviděla/nečetla. Pro mě ale Harry Potter skončil sedmým dílem knihy a osmým filmem. A občas tu závislost přiživuju čtením fanfiction i když si říkám, jak dlouho to ještě vydrží, než i ti nejskalnější fanoušci, přestanou psát a tvořit a Bradavice už navždycky zůstanou jen v naší vlastní fantazii a vzpomínkách. Nejvíc jsem si uvědomila dočasnost toho všeho po tom, co přestala psát Aspen, což se samo o sobě jeví jako konec jedné éry. Aspoň pro mě. I když to je asi námět na samostatný článek, tak se omlouvám, že ti tím tady zahlcuju diskuzi.
Uff, naštěstí se nevyplnily mé obavy, že by se ten incident potichu přešel a jelo se dál. Hezky se řeší, to mám radost. Ale snad ještě větší radost mám z toho, jak krásně jim to spolu jde. Už spolu skoro úplně normálně mluví. Mluví! Komunikují! Poslouchají se! Projevují o sebe zájem. Líbí se mi způsob, jakým je k sobě dostáváš.
Je skvělé a dost prospěšné, že Severus se umí zeptat. Což souvisí s jeho inteligencí, jasně.
„Poznámku?“ ani se nemusel na to zvednuté obočí podívat; bylo v hlase. :) začínají se poznávat.
„Uráží vás, že tak mluví o někom, koho jste si měl potenciálně vybrat za manžela?“
Překvapuje mě (příjemně), že se na podkladě hloupých pomluv objevily docela chytré otázky, na které zjevně není úplně snadné nalézt odpovědi. Tahle byla od Severuse položena moc dobře. Sama jsem se pak začala ptát, co vlastně Harryho naštvalo nejvíc.
„Co tak se starat o to, aby mě nepomlouvali, že vás podvádím? Proč mě nikdy nevidí tancovat s vámi? Máte snad z Nebelvírů strach? To proto se mnou nikdy ve Velké síni nezkoušíte vy?“ – Tohle mi přišlo jako vynikající reakce. Částečně vysvětlení, z části přechod do útoku, z části podnět něco zlepšit. Myslím, že se Harrymu krásně povedlo vystihnout jeden z nedostatků, který by jistě šel napravit a mohl by lecčemu napomoct.
Nefalšovaně mě rozesmála Severusova perfektně ostrá poznámka o dobyvačnosti a snaze zaujmout místo Temného pána.
Aha… takže Harrymu nejvíc vadí, že lidé nemají Severuse rádi? Nebo snad spíše že ho dostatečně neuznávají? Aniž by k tomu měli skutečný důvod. Vadí mu to hlavně kvůli Severusovi, že? Nebo spíš… mu to nevadí jen kvůli sobě samému. Vidím v tom i Harryho chápání jich obou jako páru, což je prostě… moc pěkné. Plus ten fakt, že nechce, aby si mysleli, že ho Harry podvádí, když to není pravda, to je jasn
A navíc… to vypadá sakra nadějně – ohledně prostoru budovat jejich vztah…
Oh, děkuji za kapitolu, assezko. Balzám na duši. Ale šeredně nebezpečné, že do toho člověk zase spadne víc, než by mu mohlo pomoct přečkávat ty delší pauzy. Nicméně HLAVNĚ že píšeš dál. Děkuji!
Mari... děkuju. Ty víš, jak zvednout náladu, už jen tím, jak perfektně jim (mně) rozumíš. Děkuji za slohové Dílo.
:-*
:D 1*
Konečne nová kapča. Tým nechcem nič vyčítať. Je to fajn byť zasa vtiahnutá do deja poviedky s tými dvomi tvrdohlavcami. Veľmi pekne ti ďakujem za vítané rozptýlenie. Ide mi to neohrabane ľavou rukou, pretože mám pravú zlomenú ale tých pár slov jednoducho musím dať.
Som dostala závrat a odpadla tak nešťastne, že som si zlomila zápästie. Ale už je sadra dole a chodím na rehablilitácie. Ide to ťažko, najmä písanie a tá jemná motorika. Dúfam, že to rozcvičím a bude to o.k.
Z čeho se Ti zatočila hlava? Nechala ses, doufám, vyšetřit...? Co řekl doktor? Buď opatrná, prosím Tě! Držím palce na rozcvičování jemné motoriky!
Och mám ja ale šťastie. Raz až dva razy do mesiaca si spomeniem, že sa tu ešte občas vydá kapitola a tak som zrovna dnes sem zavítala. A ćo nevidím? Nová kapča :D Proste super....aj keď som si musela prečítať najprv tu predchádzajúcu ale to nevadí...úprimne tu sa mi hrozne páči, že sú aj Harry aj Sev brutálne tvrdohlaví a držia sa svojej povahy žiadne zázračné zblíženie....tieto ich hádky ma neskutočne bavia...rovnako ako kojot ktorého treba skopnúť zo schodov ...fajn kapitola tak zasa niekedy v budúcnosti u ďalšej :D
:D Aspoň se Ti natáhlo čtení. Díky za komentář a budu se těšit. :)
15.09.2016 12:16:04
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one