Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4086"
Na téhle kapitole je, alespoň pro mě, nejzajímavější, že Severus je schopný o Harrym přemýšlet jako o přitažlivém a fakt, že je jeho manželem popíše výrazem štěstí. Což už je asi nějaký posun od věčně otravného Pottera s nemožnými vlasy, jehož manželství s ním je největší chybou a tragédií jeho života - tak nějak to na mě působilo dřív.
Nezbývá než doufat, že tenhle svůj vývoj ve vztahu stihnou posunout ještě někam dál, než ten beznosý parchant přijde na scénu, protože mám neodbytný pocit, že chystáš něco strašného ;-)
Každopádně se těším na další kapitolu.
Často teď na tuto povídku myslím. Asi jsi poznala ¨některé mé úmysly. Těší mě, že nějaký posun zde shledáváš. Morduju se teď s něčím, u čeho přemýšlím, koho z nás tří zavraždit prvního.
Tragédie.
To byla strašně krásná kapitola, assez. Velmi pocitová. Na jejich soukromou taneční chvilku jsem se hodně těšila, a to hlavně z toho důvodu, že představovala šanci na významný vývoj v jejich vztahu. A on se fakt uskutečnil, wow. Ale hlavně, hlavně… DĚKUJI, že kapitola byla tak brzy! To je opravdu hodně příjemné, zvlášť s ohledem na zakončení kapitoly předešlé. A vážím si toho i s vědomím zjevné skutečnosti, že jsi zavalena povinnostmi.
Velikost Velké síně úžasně podtrhovala tu dosud značnou vzdálenost mezi nimi. Ovšem jejich momentální „vynucená“ blízkost o to víc vynikla.
Děkuji za Severusův úhel pohledu na předešlé události! Chybělo by mi, kdybychom o něj přišli, takže jásám. A vlastně ne, nepřekvapuje mě :)
Aha, museli se s Potterem sladit. Praktický důvod. Nooo… :) A já mu stejně nevěřím, že v tom není byť třeba jen podvědomá reakce na Harryho slova. Což se samozřejmě s tou praktičností nevylučuje. Dokonale mu věřím, že se zkoušek neúčastnil prostě proto, že ho tam fakt nebylo třeba.
„Popudilo ho, že mlčí; tušil, že ve své tichosti osnová nějakou rebelii…“ - :D To je hrozně roztomilé. Jaké mínění má Severus o Harrym. Prý rebelii :) I když mi to částečně přijde jako výmluva. Mám dojem, že Severusovi z nějakého důvodu prostě vadí, když Harry není v pohodě, nebo dokonce že mu vadí, když nezná důvod. Vidím v tom projevy starostlivosti, účasti… zájmu. Byť strašně skryté a dost možná mnou vybájené.
„Teď tady jsem,“ upozornil ho Severus. – Perfekcionista :)
Vyhladovělý lev s huňatou hřívou je moje slabost, vážně mám tahle tvá přirovnání ráda.
Hmmm, každopádně se mi zdá, že Severus dokáže velmi dobře vidět Harryho potenciál. Že ho dokáže ocenit. Když chce. Což se mi líbí. Jo a – hodně se mi líbí, když se Severus kvůli Harrymu „zasní“ :) Byť zatím zcela mravně, ehm 0:-)
Je sranda, jak
Doufala jsem prvně sice v co nejdelší soukromí, ale tenhle vývoj má obrovskou přidanou hodnotu. Posouvá děj a posouvá jejich vztah.
Zajímavé, že když byla Velká síň prázdná, nedokázali se k sobě dostat tak blízko, jako když se zaplnila těmi vetřelci. Líbí se mi tvé kontrasty. A překvapení. Čekala bych, že právě v soukromí to bude dostatečně intimní, avšak tys dokázala, že ani zaplněná Velká síň není intimitě na překážku. Tohle se moc povedlo.
Mmmm… jak to bude pokračovat dál? Strašně moc se budu těšit na pokračování a doufat, že nás jím potěšíš brzy.
Mám jejich tanec ráda. Moc. Máloco mám ráda víc.
Nechci glosovat - a moc se omlouvám, že jsem Ti na komentář neodpověděla dřív, ale potřebovala jsem dobít baterky: TEĎ. A vím, jak bravurně to Tvé komentáře svedou. Myslím ale, že když dám do uvozovek tohle: "Jeho vážně hrozně limituje rozum. Jsem čím dál zvědavější, jak se přes tohle dostaneš." s poznámkou, že se Ti podařilo mě krutě a dlouze rozesmát, můžeš za to být na sebe pyšná. Je to obrovská pochvala a uznání Tvé schopnosti vhledu.
I mně se líbí, co Harry udělal. Jen se bojím, aby to nebylo to poslední, co se mu povede.
Jo. Soukromí. Nechtěla jsem to vzhledem k tomu, jak dlouho se u mě na kapitolu čeká, prodlužovat příliš a zbytečně.
Taky budu doufat, děkuji moc za pomoc a dobití, Mari.
Těm dvěma se prostě nedá nesmát. Díky assez.
Děkuju - jsem ráda že ještě je se čemu smát.
02.11.2016 21:57:14
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one