Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3811"
Je sám, přitom se k samotě dobrovolně odsuzuje a ubližuje tím druhým. Snad se probere.
Děti, vy mi děláte strašnou radost. A to nejsem autorka! Ale každý komentář je důvod, abych měla dobrou náladu po značnou část dne.
Že jo! Jsem moc ráda, že nejsem sama, na koho předmluva udělala silný dojem. Když jsem ji četla poprvé, myslela jsem si omylem, že povídka existuje, nebo se aspoň píše. Když jsem zjistila, že (v té době) pravděpodobně vůbec nespatří světlo světa... *otřásla se*
A k tomu varování... Ono na tom vážně něco je. Sice mám tendence si u tebe stěžovat spíš na nedostatečná varování, tady ale musím uznat, že pokud je celkem jasný předpoklad směru, kam se chceme ubírat... dílčí varování nejsou nutná, naopak. Vlastně jsem je ani já neměla – a teď mi právě dochází, že bych asi o dost překvapení přišla :)
Jééj, to mi došlo AŽ teď... :D Je naprosto perfektní, jak moc k Harrymu sedí ten rudý hábit a zlatá koruna.
Aha... a možná mám tuhle kapitolu tak moc ráda taky proto, že tady Severus projevil emoci. Docela výrazně.
A protože Harry tak kouzelně (a zničujícně) neví. (Noo... nechtěla bych být v jeho kůži. Ačkoliv mi něco říká, že... Ne, ale... Hodně bych chtěla vědět, jak se cítí Severus.)
Sice nerozumím, proč si dáváš páté opakování (tedy až na to, že si chceš pamatovat začátek, abys pochopila konec), ale jako pátý komentář tě doopravdy nezapočítám. :D Promiň. *pokrčí rameny* Dobrá, jediné řešení k varování je, že je povídka 18+ od začátku. I to se dá. Díky za názor (na tuto problematiku, ne na povídku :)), a děkuji za povšimnutí a vypíchnutí těch barev. *kousne se do rtu, křečovitě sevře židli a - ne, nepoví; jen naznačí:* Máš v tomto momentě a při této zmínce významnou převahu nad čtenáři.
LOL - já se taky jako pátý komentář nezapočítávám.
Nemáš za co. Chtěla jsem se k tomu vyjádřit, protože jsme, myslím, varování dřív neřešily...
No to jsem zaregistrovala brzo, že. (Upřímně tajně doufám, že ne, že jsem to viděla i dřív, jen nekomentovala.)
Cože? Jakou převahu - jinou, než v počtu přečtených částí?
Jup, osmička! *jde se modlit*
Konečně mi to vyšlo a hlásám se mezi čtenáře :-D (jo, přiznám se, že jsi mě zaujala už předmluvou :-D , mimochodem, já J.D. nikdy neodpustím, že od Kamene odešla). Líbí se mi to, zaujalo mě to a pořád dumám, co to má znamenat, co se stalo, kde to Harry je a proč je takový... Moc se těším, až to všechno budu postupně objevovat. Díky za novou a velmi slibnou snarry povídku!
Výborné mít takového čtenáře, co jí to nikdy neodpustí. *sklání hlavu*
Děkuji za komentář.
Harry má strach. Bojí sa samoty a predsa sa k nej sám odsudzuje. Túži po láske a pochopení a má strach ju prijať ale aj dať. Je ťažké pochopiť jeho konanie aj keď vždy sa dá špekulovať, čo tým chce autor povedať. Ako svetlý bod vidím Harryho uvedomenie si toho, že Severus jeho chrabrý rytier sa o neho bojí . Ono ich bude asi viac, čo tak zmýšľajú (viď mladého aristokrata Malfoya) ale Severus má pre neho oveľa väčší význam aj keď si nepamätá prečo. Vďaka za zaujímavú kapču.
Děkuji, grid, za zajímavý rozbor.
Harry vie, kráľ túži... ale kto tuší, čo chce a čo ho láka. Jeho rytier pýta vysvetlenie, ale nebude to iba márne utrpenie?
:) Děkuji.
Hmm, Harry očividně chce něco, co mu Severus nemůže dát. A bohužel Sev ani nechápe, co Harry chce a co mu vadí na tom, co nabízí, aby mohl adekvátně předstírat:( (nebo nechce...). V Tvém podání to vyznívá skoro jako neřešitelná situace:). Líbilo se mi to. Díky mockrát za super kapitolu.
P.S: Já vím, že jsem strašná a furt si stěžuju, ale pokud to nejde proti Tvému vyznání, nemohlo by to být bez věkovýho upozornění na začátku kapitoly? Já asi prostě mám ráda v jednotlivých podobných chvílích překvapení a takhle mírně vím, co mě čeká a tolik si to neužiju. Jinými slovy, nevadí mi to moc, nechávám to zcela na Tvém soudu, ale kdyby se hlasovalo, tak jsem pro dát upozornění na začátek povídky a stačí:)
Děkuji za komentář. - S překvapením to máme stejně. Je jen otázka, zda to nebude vadit čtenářům, já s tím až takový problém nemám.
Mimochodem - co zkouškové?
19.03.2016 02:58:40
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one