Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1266"
Ahoj, promin pár dní sem tu nebyla koukala sem na anime, hrála oblivion a četla jednu několika sériovou Severitus povídku. Tak teď doženu všechny nový kapitoly doufám že se nezlobíš a ted ke kapitole. Jsem z ní zmatená Sev blouzní protože blouzní harry a pak se vzbudí přes elvíru se přizabije a daj vodu harrymu co začal modrat? chápu to dobře? :D no a tu scénu po jeho vyléčení sem teda nečekala co maj furt za problém ty dva. Proplesknout je a vyhrožovat pokud se nezačnou chovat dospěle a hodně tak je zavřem do studny s mozkomorama :D Schválně víš co mám na mysli? :D Díky za kapitolu du na další.
Děkuji. O čem povídka je?
Todle je napsaný u originálu: Year six and Harry needs rescuing by Dumbledore and Snape. The resulting understanding between Harry and Snape is critical to destroying Voldemort and leads to an offer of adoption. Covers year seven and Auror training.
Můj překlad je hrubý: Rok šestý a Harry potřebuje záchranu od Brumbála a Snapea. Výsledné porozumnění je kritické ke zničení Voldemorta a vede k nabídce adopce. Něco jako obsahuje rok sedmý a bystrozorský výcvik. Další série na to navazuje.
Teda, to je boží! Přečetla jsem to během tří dnů a nemůžu se dočkat další kapitoly :-) Mohu se zeptat kolik přibližně plánuješ kapitol? :-)
Můžeš - ale neodpovím Ti. U této povídky jsem to ještě neplánovala. Dlouho jsem se nemohla dostat k tomu, k čemu jsem se dostala právě teď. Nemohla jsem se do toho "zakousnout". (Ergo jsem se svými plány neuměla pracovat. Pořád neumím. Moc.) Nicméně měla být být dlouhá a to, co píšu, je ta výživnější část, před tou výživnější částí -- před... viděla jsi mapu? Mapa byl plán. to, co píšu až teď, byl plán. Teď mám plán svůj plán zkrátit. Prostě - NEPLÁNUJU. :) Co plánuju, je děj. Na to se mě ale neptáš - tak jdu plánovat zase jiné věci. Děkuji za komentář!
Tak se mi dikybohu postestilo povidku docist a je uzasna, moc se mí libi jak tu popisujes vztah mezi Severusem a Harrym, je to takove nahoru-dolu, presne jak bych si predstavovala, ze bude vztah dvou rozdilnych osobnosti vypadat... Severusovi myslenkove pochody jsou k nezaplaceni, hlavne behem Brumbalova zotavovani jsem se opravdu nasmala... a pak jsou tu ty kraticke mile chvile mezi Severusem a Harrym, ktere proste zahreji na dusi... Moc se tesim na pokracovani a dekuji ze jsi s tiim neprastila ;)
Jo a jeste by me zajimalo, ohledne toho rodokmenu Princu, ktery byl tusim v 37. kapitole, co maji znamenat vsechna ta pismena, to mela Severusova matka tolik sourozencu? A pokud ano, dozvime se co se s nimi stalo?
Rádo se stalo, těší mě, že se povídka líbí. A děkuji za otázku & připomenutí... ano, dozvíme se, na co se ptáš, a asi bude lepší to řešit až v příběhu...? (Jsem sobec, je to jedna z věcí, na kterou se už roky chystám a těším, až ji napíšu - kdo tak jako já cítí, že to nakonec nebude taková zábava psát, ani se to napsat nepodaří, protože dlouho otálím?) DĚKUJI!
Děkuju mockrát za novou kapitolu. Už sem se začala obávat, že o tuhle skvělou povídku přijdeme :D
Já moc děkuji za komentář. Odezva mě vždy nakopne. (Ještě víc to, udělám-li někomu psaním radost.)
04.12.2016 22:59:00
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one