Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6831"
Tak ted konečně můžu okomentovat kapitolu. :D Děkuji za další kapitolu. Moc si sice z toho hledání chyb nepamatuju ale přece něco jo :)). Nejdřív sem se radovala že se konečně sbližují, pak sem přemýšlela co dělaj v "nebi", potom voldíkovi sny, sbližování, sevova vzpomínka, postelový rozhovor, hmmm zajímalo by mě co sev rozhodnul že se to harrymu nelíbí a podpořil to ah konečně část zase chápu, poprava fuj (kdybych jen věděla že to bude eště v poho než to co následuje..) :D, zase nebe a prosíky, Závěsová scéna naruby :O, Nebyly u závěsu a pak najednou v bradavicích oo :O, extra hnusná krvavá scéna bitvy o bradavice spoiler všichni kaput a dostz bolestivě....co že si řikala o svých krvácích? :D , zase nebe po tom co umřeli a asi se vrátí :D Beru to zpět nic nechápu :D Těšim se na další.
Bože! Co jsem to napsala?! Stvořila jsem bestii! :D
:D Nomen omen. No jo. No.
Komentář mě velmi potěšil a velmi mi pomohl. :D
Nevim jestli je to tak schválně či ne ale našla sem pár chyb: 1) šVIH (to je schválně? :-O ) 2) l Snapeovi pusu svou v jednom zuřivm – bláznivém – nešikovném – uslintaném – a trochu bolestivm polibku. (chybí ti Éčka), 3) „Musíš ji nikdo nehleldal. (tady asi chybí "pochopit že" a v nehledal máš L navíc) 4)dobrm vínem, chutným jídlm – a oba byli ttak sytí (chybí Ý,E, a jedno T navíc) 5) v ústeh (chybí C) 6) dokázzal zprcesovat (Z navíc a to druhý slovo nevím co je :) ) 7) chtěl, aby breče klidně každý den (chybí L) )
Gratuluji :D neni zač jestli chceš budu ti ty překlepy betit ale nechtěj po mě Y/Í a S/Z to je zas má slabina :D Vážně neni za co :) já sem ráda žes mě nezabila za to že sem vyšťourala snad každou :D
Víš co? Vlastně budu velmi ráda; moje beta má teď spoustu práce, já budu mít taky - čím víc očí, tím líp. A se s/z a y/í si nemusíš dělat hlavu - každá víme něco, no ne? Nějak to dáme dohromady. Moc děkuju - za nabídku a za práci, kterou sis s tím doposud dala. :) A předem se omlouvám za chyby. :D (A tento komentář už po sobě nečtu - tak promiň, jestli jsem nějak udělala i tady.)
06.12.2016 18:54:32
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one