Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1084"
Velmi sa mi páčila kapirola a už teraz sa teším na jej pokračovanie.:)
Milá Lucy, děkujeme za podporu, rády Tě zde zase uvidíme. Na nových kapitolách se pracuje (zatím já
Super kapitola, konecne zas vim o co go :D akorat me mate cislovani kapitol, nechybi tam kapitola 74? pripadne pokud je tohle druha cast kde je ta prvni? Moc se tesim a dalsi :)
Já to vim :D Proto se neptám. :D Je to jednoduchý :D Assez ráda dělá bordel v hlavách čtenářek víc v tom neni :D
assez dělá : ROFL
Díky za další kapitolu. Jupíí konečně kapitola které rozumím :D Předchozí pro mě nepochopitelný kapitoly beru jako bludy pottera popřípadě pokroucený věštecký sen. Záleží na tom jak moc krutá k postavám budeš. :D A zelenej Potter? Představila sem si ho jako typicky zelenýho zombie s puchejřema co v koutě jí tyčinky a kolem něho naházenejch 49 prázdných krabic :D Vážně kdo sakra sní tolik tyčinek? :O :D Já rozhodně ne a to má moje tělo velikost vorvaně. :D Buď reálná nikdo toho tolik nesní. :D Hmm ministerstvo je v ehm ehm. *zakucká se v pokusu zastavit sprosté slovo* :D těším se na další :) Co je ta zpráva od Brumíka :D Ano napsala sem to tak schválně :D Mimochodem k čemu je ta gif mapa světa? :)
V pohodě neomlouvej se. :) Chápu to já lítám zase vzduchem v práci. :D Jsem ráda že sem tě rozesmála a povzbudila :)) Postřeh? :) Co máš na mysli? No protože 50 má v ruce a tu jí :D
Zajímavé. :D Práce, to je dřina. Ale já si vážím, že mi věnuješ svůj čas.
Hurá! Zase je tu kapitola které rozumím, ale ten konec!
Děkuji!
15.12.2016 22:48:21
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one