Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5495"
/A pokud nevznikla politika z tohoto zoufalství už od prvopočátku, totiž ne z potřeby mít nadřazenost a ovládat, ale z touhy pomoci, pak jsme všichni už od počátku věků zatraceni./ - Wow. Díky, že tohle řekl David. A díky za tu myšlenku.
/příjezd do Němec jako aby se rovnal příjezdu do samotných pekel/ - *tetelí se* :) (a ví, že je nespravedlivá)
To byla krása, autorko. Tanec ne z povinnosti, ale pro radost, pro zábavu. Harrymu se povedlo něco velkého. Přiměl Severuse zkusit to jeho způsobem. Přiměl Severuse poslouchat, co mu říká. Wow. Miluju tyhle jakoby nenápadné momenty. Z nich je to složeno, na nich to stojí.
Další staronový poznatek – Severus je k sežrání, když přestane přemýšlet. A zbožňuju, když to zapříčiní Harry. (Vlastně to málokdy zapříčiní někdo jiný :)
Jsem na Severuse hrdá, že jim ty rubíny nedal.
:D :D
Děkuji.
Děkuji, že stojíš na Severusově straně, že jsi mi něco důležitého připomněla a že to tak cítíš.
28.03.2017 18:43:12
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one