Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9834"
Ta přitažlivost mezi Harrym a Davidem, patrná už z dřívějška, je… hrozně zajímavá. Pro nedostatek lepších výrazů. Nevím, co si o tom myslet, jsem v tomhle navíc jaksi neobjektivní, protože tu postavu miluju skoro od počátku. Asi se mi dost líbí ten kontrast v porovnání se vztahem – Harry/Severus. Kde by přitažlivost být měla, ale zatím ji tam vůbec nevidím. V každém případě se mi zdá, že je to pozitivní, protože žárlivost ze strany Severuse představuje živnou půdu pro… něco dalšího. Ale vztah mezi Harrym a Davidem mě vážně hodně fascinuje.
Smrt kouzelníka a šesti mudlů. To je dohromady sedm. Podobně jako v tom snu… Souvisí to?
Potěšilo mě, s jakými obavami se Harry svěřil Ronovi a Hermioně. Nepotěšilo mě sice, že mu nepomohli, ale perfektní na tom bylo, že je vůbec vyjádřil.
/„Tak to je konec,“ polkl Dean Thomas a díval se podivně na knihu v Harryho ruce. „Snape Harryho přinutil učit se lektvary.“/ - :D Zbožňuju tenhle humor.
Příběh s velbloudy se Ti moc povedl – je Tvůj, nebo odněkud převzatý? Zvlášť se mi líbily reakce na něj :)
Požadavek faraonky otevřel docela zajímavé téma a rozhovor. Dobře z toho byla patrná Severusova ztráta iluzí a skoro až chorobná racionálnost a naopak Harryho ideály o manželství. Severus nepřekvapil a Harry vlastně taky ne. Hodně se mi ovšem líbí, jak Harry poznává některé důsledky svého rozhodnutí a jak na ně reaguje. Jak poznává, že přetvářka není úplně to, pro co je stvořen. Jak poznává, o co přichází. Jak mu to chybí. Mmm, baví mě to pozorovat a jsem hodně zvědavá, jak se to vyvine dál.
Vše je odněkud převzaté, ale snažila jsem se, aby byl můj. Děkuji, že sis ho všimla.
O vztahu Harryho a Davida si myslím něco podobného.
:)
Děkuji za komentář, Mari, opět mi velice zvedl náladu a pomohl.
10.04.2017 13:07:24
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one