Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5854"
Ach, koukám, že se začíná s razantními řezy...
Huh, na jednu stranu se mi fakt hrozně moc líbí ten styl, jakým je to psané, opravdu, působí to na mě... ach jo, prostě to nedokážu správně vyjádřit, ale opravdu se mi to líbí, jen...hm... taky "trošku" (haha) tápu :-D Ale to nic, já byla vždycky poněkud natvrdlejší, pokud šlo o jemné náznaky a čtení mezi řádky *povzdech* Dám si to prostě celé znova a pomalu a pořádně (čímž nechci říct, že bych teď čtení odflakovala!) a tak :-D Cítím nutkání omluvit za takový chabý komentář, ale cítím se teď tak ve stresu, že to líp prostě nedokážu... Každopádně děkuju za další krásnou kapitolu, budu se těšit na pokračování :-)
To nic, nejednou mi bylo vyčteno, že píšu složitě. (Aneb chyba není na vašem přijímači.) Proč jsi ve stresu? Nevidím důvod omlouvat se za komentář, nemyslím, že je chabý, myslím, že reflektuje fakt, že jsme - ani ne - na začátku povídky. (Mimochodem - já taky nejsem dobrá ve čtení mezi řádky, mně se jen tak dobře daří psát. :)) Děkuji za komentář.
Koruna, ako už bolo spomenuté, sa chová trochu ako Múdry klobúk - len svoj názor asi neprejavuje nahlas ale možno pohybom na niektorú stranu.
Súhlasím, že Severus prišiel pre Harryho, aby ho dostal von... ale prečo za Dracom?
Lekcia jedna bola zvládnutá, len tá bolesť sa stupňuje.
Moc děkuji za krásný komentář a správně položenou otázku. :)
Pět komentářů říkáš? Sakra, měla bych na tom začít pracovat:D
Ach jo, já nemám ráda, když Harry pochopil a couvne. Pro mě je to vždycky takový kontrolní bod, jak pozorně jsem četla a jak pozorně si pamatuju a jak chápu a popravdě, tentokrát nechápu, a tudíž bych si to asi měla přečíst znovu a pořádně a se souvislostma a přemýšlet, ale to bolí:(…:D Okej, dám to snad potom.
No, jinak myslím, že se konečně dostáváme k jasnějším obrysům toho, co vlastně po sobě navzájem chtějí. A mám čím dál tím neodbytnější pocit, že Severus tam je proto, aby Harryho dostal ven. Očividně se Harry uzavřel (trochu agorafobik, co?) a teď jen počkat, jestli je to fakt jen hrad v jeho království, nebo poslední obrana mysli před Voldym nebo posttraumatický stres nebo co.
Zajímavý mi připadá i motiv s korunou. Jak se všemožně snaží, aby mu nespadla, a přitom mu popadává neustále… A pěkný je (a to si možná už moc domýšlím), jak při samotě mu padá na jednu stranu a při záchvěvu citu či štěstí či čehosi kladného na druhou. A také to, jak ho zranila. Teď mě napadá, on si ji předtím zvedal jen žezlem, ne? Zranila ho proto, protože padala, protože padala na opačnou stranu, nebo protože se jí dotkl rukou? (A to už jsem úplně mimo, co?:D)

Ok, přestávám plkat. Díky moc za kapitolu, až na to, že chvíli jsem se nechytala, tak se mi hodně moc líbila, hlavně to, jak mu Severus vysvětloval, jak přijmout a poprat se s vinou, ale nejvíc, jak mu na to Harry odpověděl a následná jejich interakce.
P.S.: Díky za nevarování:). Já co se týče varování jsem pro dát jenom na začátek povídky a pak už nevarovat, já dávám kvůli mučení, ale to jen proto, že byly na to žádosti. Maximálně ještě varování při popisném sexu mi nevadí:)
P.P.S: Nevím jak Ty, ale mě zkouškový už nebaví, ráda bych se taky podívala ven:D
Pro Tebe, aby sis odfrkla. Odměna na Tebe mileráda počká. A čím později ji přečteš (ale to jsem Tě neučila já a u mě to nepraktikuj, jasné?), tím dřív přibude nová. O:-) Cítím se štědře. *a przní a przní* Ach, kutání v povídkách, není to žůžo? (A ta myšlenková zácpa, když i kdybys ráda, ono to ne ven! Lahoda. A pak si vezmeš pomeranč a vytryskne... jo, dobře, jsem nechutná.)
Proč flákač? Já tomu říkám "důkladné soustředění". Vařil, nakupoval, uklízel? Hej, jako - to první a poslední nedělám, a vlastně ani to prostřední ne, pokud nechceš nakupovat: a) parfémy, b) oblečení, c) šperky. Víš, nejen že jsem ignorant na poli seriálů (a jiné kultury), taky jsem tak trochu na ozdobu. Jsem přesně tak neužitečná, jak Wilde popsal umění. Ale mějte mě rádi, starám se vám o zábavu. 8-)
Zatím neděkuj. :) Muhaha. A ano, MÁŠ se na co těšit. *ďábelský smích* Mnoho sil ve studiu, budu Tě podporovat výpary z heřmánku a energeticky výživnými kapitolami. (Řekla jsem energeticky? Excuse-moi, to byl překlep, ty teprve přijdou... později. *zatočí špičatým ocáskem jako kabelkou*)
Haha, andílek
Pořád o této povídce přemýšlím a pořád se v ní špatně orientuji. Sice jde o můj oblíbený pár,ale děj jako by se odehrával v jiné dimenziV podstatě si dokážu představit,co právě dělají,ale to je všechno. Ostatní nechápu. Asi budu pokračovat ve čtení povídky a čekat při tom na nějaké vysvětlení,proč se všechno děje tak jak se děje. Díky!!
Taky díky.
09.05.2014 13:56:40
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one