Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4605"
Po tomhle asi už kaktusy mít ráda nebudu. Děsivé. Ovšem moc dobře napsané. Citlivě. Děkuju za jelena a za Severuse. Pozoruji, že je tenhle otřesný zážitek opět o neviditelný krůček k sobě posunul. Jsem hodně ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.
Setnutá hlava… to se v tom snu taky objevilo… Každopádně jsem ráda, protože jsem se bála, že ho zabije Severus.
Děkuji moc za kapitoly a dovoluji si vyjádřit svou obrovskou touhu po dalších. Na druhou stranu si taky uvědomuju, že nadcházející období asi psaní příliš příznivé nebude… Myslím na Tebe a držím palce!
Děkuji. :)
Táto poviedka nejako prestávala baviť. Bolo to také nezáživnejšie oproti začiatku, no tieto posledné 3-4 kapitoly ma opäť nadchli. Konečne sa tam niečo deje a opäť sa začínam tešiť, na to čo ich čaká. A stááále som nedočkavá, ako sa to vyvinie s ich posteľovým zatiaľ ne-vzťahom. :D Takže ďakujem! :)))
Děkuju. Tvůj mail mě potěšil.
Po těchto kapitolách mám pocit, že se začínám chytat.
Děkuji za šanci.
10.04.2017 13:10:10
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one