Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5813"
Tak mě napadlo – nemohlo být to království myšleno jakože Harryho nitro? Ne, nesedí mi to, ale hrozně moc v tom vidím spojitost. Skrze Harryho duši. Mezi tím snovým, královským a současností. A ještě jedna nová teorie – současnost jako šance na nápravu minulosti. A další – minulost a současnost jako dvě části jednoho celku (což dovozuju z toho, jak jsou jakoby zrcadlově obrácené). Ale přijít se na to evidentně nedá, což neustále obdivuju. Každopádně mě to hodně baví.
„Potřeboval by zachránit – a vlastně nevěděl, kdo by měl být zachránce. Potřeboval zachránit, ale vlastně ani nevěděl, před kým. Prosil kohosi, aby neodcházel – a vlastně by tím někým měl být Severus. Tak alespoň v jeho snech vypadal. Ale Severus Snape, kterého znal, měl k něžnému otroku z jeho snů asi stejně blízko, jako měl Harry k tyranovi, o němž se mu zdálo. Jako měl Harry k Voldemortovi.“ – Ooooh, pro tyhle odstavce tu povídku miluju. Nádherně napsáno, assez. Děsí mě myšlenka, že bych se nemusela nikdy dozvědět, jak to s těmi sny je. Ta poslední věta… ta poslední věta!
Úchvatná kapitola. Strašně krásně se četla a připomněla mi Ty časy. Ani nevím, kdy naposledy jsem četla. Asi loni u 81. Děkuju.
A dlouhá! Děkuju!
Moc se mi líbil ten humor a odlehčenost, které byly v kapitole obsaženy. Po kapitole předešlé zvlášť vítány. Ale co se mi líbilo úplně nejvíc – napětí mezi nimi. A způsob komunikace. Ty jsi v tomhle mistr a já si tuto fázi strašně užívám.
Moc hezky umíš popsat reálie. Pokaždé je dost dobře zachycena atmosféra země a musím říct, že to cestování mě i díky tomu hodně baví. A to nemluvím o volbě dopravních prostředků :)
„Přivítal ho pohled na Snapea, který seděl a jeho posteli s tváří skrytou v dlaních. V tom okamžiku se do něj Harry zamiloval…“ – Ty prostě umíš. A hlavně přirozeně. Přesně tyhle chvíle, zdánlivě obyčejné, a
:D (A já na to: Wtf? *a střídavě čumí z data na datum a nechápe, fakt nechápe*) Zlatíčko? Jsi boží. :-*
assez
Ježiš, holky, jste úžasné, že jste sem vůbec zabloudily. Děkuju.
Úplně náhodou nakouknu a upně mega velké překvapení!! Děkuji za pokračování, jsi skvělá!
Hustý! Takový posun. A to když už člověk pokračování pomalu ani neočekává. Díky assez.
25.02.2019 11:00:46
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one