Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8769"
Kuchyně :D :D :D Dokonalá scéna. Jak obsahově, tak formálně. Takhle jsem se dlouho nepobavila.
Využíváš té situace maximálně, což se mi vážně hodně líbí. Je zábava číst Harryho myšlenky a vědět, jak moc je mimo. Ale roztomile.
A pak jsem prostě… dočetla. A nevěděla, co napsat. Tahle kapitola byla na čtení o poznání těžší. Na některých místech to svádělo k většímu přemýšlení nad obsahem. Což ale na škodu nebylo, naopak. Jen je pro mě složitější se k tomu písemně vyjádřit.
Ještě že Harry umí Severuse vyprovokovat.
Na druhou stranu, posun je zjevně možný i bez jakékoliv provokace. A o to je cennější.
Myslím, že můžu napsat, že se Ti to hodně podařilo, assez. Až se sama sebe ptám, jak jsi to udělala. Aby to působilo tak přirozeně. A jakoby jediná správná možnost. Bez připomínek. Jen spokojenost. Jsem zvědavá, co přijde po tomhle „začátku“. A hlavně doufám, že vůbec něco. Moc děkuji za pokračování.
assez, k Tvému komentáři pod minulou kapitolou, já sem bloudím celkem často a vždy čekám, že budu mít štěstí a něco dalšího se tu objeví a vida, už podruhé jsem měla štěstí.
15.02.2019 11:04:10
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one