Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3015"
Zvláštní a krátké.
Čas sa kráti, ale aj tak sa za dverami nemá počúvať. Som zvedavá na cenu útechy...
Děkuji. :)
Teda, paní autorko, sypete nám takové malé drobešky :-D (jsem děsnej nenasyta, potřebuju vííííc ;-) )
Taky jsem nedočkavá a chci znát odpovědi! :-D Parádní kapitola, moc obdivuju tvůj styl psaní - nádherně se to čte. Často se ve mně něco sevře - třeba při té zmínce o tom, že další část stromu uschla a zčernala. Krásné, děkuji!
Sitaro, i já jsem natvrdlá, ale jeden poznatek, jednu zkušenost jsem si přece jen odnesla - moje sebelepší čeština (a že už i ta byla zpochybněna, a ne jednou) čtenáře dlouho neudrží.
Takže ve svém vlastním zájmu Ti přeji, aby se Ti ještě dlouho líbila, pevné nervy se Ti taky budou hodit a děkuji i Marianě, která na "nerušeném zážitku" má svůj vlčí... medvědí... čí že to? - no zkrátka velký podíl. Ah! Nebyl to lví? No nic. :-X
A ještě jedna věc - přes to, co jsem řekla, mě tato chvála samozřejmě velmi těší a musím říct, že se i s Mari na tomto poli snažíme. Díky, díky, díky... díky, Sitaro.
assez
Jee, jsem poctěn za kapitolu.
Začíná mě zajímat, proč Harry nevyjde teda ven, určitě nemůže a něco mu v tom brání, že by nechtěl a nechal se tak moc přemlouvat, to se mi nezdá:)
Navíc Harry ztrácí paměť, nějak nám chudák mizí před očima, asi mu dochází čas. Jaktože to nevidí? Nebo vidí a je mu to jedno? To si tak úplně nemyslím, nějakou vůli k životu v něm stále vidím, takže možná částečně, ale musí v tom být ještě něco. Nicméně od sebe odhání další a další lidi a jak se zezačátku k Dracovi měl, tak teď je jejich vztah dost nulový.
A proč Severus čekal pět dní, než mu šel říct co a jak? To tak dlouho rozmýšlel strategii? Nebo to jen Harrymu přišlo jako pět dní?
Promiň, nějak se na víc nezmůžu. Kapitola krásná, prostě se mi líbí Tvůj styl psaní, já mám slabost pro takovýty mnohovýznamový básnický obraty, navíc když tu jejich hádankovou mluvu chápu, tak jsem z ní nadšená, nicméně kruci já jsem nedočkavá a už chci znát odpovědi!:D
Merci beaucoup, mademoiselle, à bientôt j'espère.
Nemusíš, já ráda (...si přečtu komentáře; a tak mě napadá - už zase nemám čtenáře, jen vás dvě?... dobře, dobře, budu hodná...).
*u první poznámky významně mlčí*
*luskne prsty* Moc pěkný poznatek - jde vidět, že mu dochází čas? *tetelí se blahem*
*znova luskne prsty* Ať tak nebo tak - proč Severus nepřišel hned? Správný dotaz! (Děcka, já se tak těším, až nebudu tak moc stíhat, že vám ani tady pomáhat při téhle hře nebudu. A ten den se blíží.)
Promiň. PROČ SE POŘÁD OMLOUVÁŠ?! PROČ SE VŠCHNI OMLOUVÁTE?! Pro Merlinovy fusky, děcka! Já jsem ráda, že o(d) vás slyším, ne abyste se mi omlouvaly za tak boží komentáře! *mlátí hlavou do stolu*
Joooo, tak odpovědi *hystericky se kýve na židli*. Slyšela jsi někdy, že trpělivost růže přináší? Pokud Ti růže smrdí jako mě a nemáš tohle pořekadlo ráda... *pokračuje v kývání* Asi tak: A), blížíme se. B) cena útěchy je na dosah ruky.
Ó! Franština! A aká pekná!; à bientôt - na to bych úplně zapomněla.
Díky za komentář!
09.05.2014 14:00:09
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one