Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8751"
To vypadá jako detektivka... Dobré.
Konečně jsem tu (promiň, doplňovala jsem si povinnou četbu jinou;)).
Hej, jako mně je tahle část překvapivě jasná, ale je klidně možné, že by assezka opět udělá čáru přes rozpočet, to ona ráda, jak jí znám...:D
Začínám (možná mylně) vidět tu podobnost s KM, nemoc postihující na základě magického jídra, neznámá země odtržená od VB, kde vládne král či pán, což očividně je Severus. Je skvělý, jak jsi mu dopřála dlouhý čistokrevný rodokmen, a přesto ses držela svý tradice snažit se to stáhnout co nejvíc ke kánonu;). Pěkné.
A zase opačně, tentokrát je Severus král a chtějí mu našoupnout do postele Harryho. Nj, historie se točí ve spirálách, proč by nemohla i assezina povídka?;)
No věřím, že se mi odpovědi na propojení s předchozí částí časem dostane, budu si muset počkat, ale sakra, jen abych ji v tom textu zachytila:)
Děkuju moc za kapitolu.
Fuj. O tom taky něco málo vím.
LOL Má pověst mě předchází, vidím, skoro jako ta Severusova Severuse. Jsme chudáčci. Chudáčci Tartuffové.
*zbytek textu ve jménu zdraví nás všech přeskakuje a:*
*pukrle* Děkuji a děkuji za komentář.
Ne ale fakt... někdy brzy bych měla udílet přímé pochvaly a nevyhýbat se tom, když někdo na něco kápne, že? 8-)
Sitara má zase nutkání zasakrovat si :-D Ale abych se neopakovala: A hrome!!! Jsem úplně mimo :-D Říkám si, že ten někdo, koho chtějí podstrčit "pánovi" by mohl být Harry (nesnášejí se, chráněný jen, důležitý je...), a protože je to snarry, že, tak ten pán je - že by Severus? Co?! Ne, to ne... ale co ta předchozí část s Harrym králem...??? Chjo, já už chci konečně vědět! *fňu-uhk*
Děkuju :-)
:D *spadla pod stůl, pak se zvedla a začala Sitaru boooj, to bude dobrééé, to se zlepšííí; to řkouc, zavraždila postavu*
Podívej - pokud se mi to podaří, ještě dnes dostaneš lízátko jako nabídku příměří, jo? :) A nefňukej, nebo taky začnu.
Jů, ono Prolog.
Chápu, ass. Ale ani předtím jsem moc neměla problémy s chápáním. V tuhle chvíli bych se s tebou o rychlosti zcela jistě nepřela.
Lampička! Pochopila jsem to tehdy? Naprosto mě totiž nenapadá, na co to odkazuje... Nepochybuju, že opodstatnění má - tak proč mi to nemůže dojít?
Ah, drahoušek... :) *culí se* Ááá, já se tak těšíím!
Sleduji, že čtenáři mají velmi hezké postřehy. Já z tohohle byla mimo daleko víc.
Ale teď (když mám za sebou těch kapitol více), můžu říct, jak hodně dobře to máš napsané. Smysl tam dává vše dokonalý (až na tu lampičku!).
*začne mlátit hlavou o klandr a zpívat si; usilovně*
... máš podivné asociace, Mariano.
Musíš být úplně šíleně omlácená :)
Tradičně - ale mně se líbí :)
Mari? Už chápeš, proč jsem říkala, že teď ještě zpomalovat nebudeme?
yellow, Mononoke a grid, moc děkuji za komentáře. Teď je to ještě takové složité, ale velice rychle byste se měly chytit, o to víc si cením vašich poznámek k ději. Další kapitola bude brzy, slibuju.
P.S. Yellow - prosím, prosím *škemrá*: HÁDEJ!
Oh, to musí byť veľké zúfalstvo a láska, keď chcú z nenarodených detí odstrániť mágiu a urobiť tak z nich motákov ... Niekto chce vyhladiť celý čarodejnícky národ. Kriste, toto je naozaj diabolsky kruté, horšie ako Voldemort.
Blondínka? Hm, žeby niekto ako pani Malfoyová? Alebo jej rodina? Začína to pekne zostra. A komuže chcú asi Harryho predhodiť do spálne?
Zprvu jsem si říkala, že jsem snad ještě zmatenější, než u předchozí části, ale ten závěr mi možná trochu napověděl. Nebo alespoň mě napadá, jak jsou ty dvě povídky možná spojeny. I když si netroufám hádat, u Tebe, assez, nikdy nevím.
09.05.2014 14:31:15
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one