Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5181"
Teda ale jako! Nadpis tohohle článku je lehce šokingový, nezdá se ti? :-P Prý rozloučení... - u mě to vyvovalo lehké rozhořčení, že snad končíš nebo co, ale štěstí, že jsem viděla i odkaz na další kapitoly... to mě uklidnilo :-D A ještě mě tu krásně pomlouváte :-D :-*
Si piš, že budu číst dál a nějakými svými varováními mě neodradíš ;-)
Shock-ingový, jo? :) Upřímně spíš se mi po těch letech zdá trefný. *pokrčí rameny* Těší mě, že se Ti naše krásné pomlouvání líbí. Snažím se pomlouvat jenom tak. (Ne; ne líbivě, jak mi teď naskočilo do mozku a vytrvale se to tam drží. Ale na to správné slovo teď nepřijdu.)
A jooo? Díky. :D
Ne ne ne, néé, to nedělej, jsem z toho naměkko. *dívá se, jako by před ní vraždili malé zvířátko*
Chtěla jsem Vám, čtenářům, taky něco říct, ale po tomhle... Bezpředmětné. Tak možná jen... To vážně, VÁŽNĚ z patnácti čtou už jen čtyři? Víte... nemáte představu, jak velkou váhu má jediné Vaše slovo, které v komentáři ke kapitole ztratíte. Pro nás to znamená poznání, že se povídka dostala až k Vám, k další lidské duši... a ta energie, kterou do povídky autorka vložila, se přesně tímto způsobem vrací. Pokud vznikne příliš velký nepoměr mezi výdejem a příjmem, závěr je logický. Jde mi jen o jednu věc – byla by přece škoda nedat vědět – aspoň třeba u každé desáté části – že tu s námi jste. Pokud už se povídka dostala až k Vám. Předávání energie je krásná věc, ne?
Ass... ta tabulka... celé tvé vyjádření je prostě Tebe hodné, precizní. Spadla mi brada, vážně. Už se těším, až se k ní vrátíme a dozvíme se, kdo se jak blížil tvému pojetí :) A děkuji za tvou soudnost, že jsi mě tam necpala – to by byla práce fakt pro vraha, dávat to dohromady :) Jo – všem velký respekt za tolik skvělých teorií, zírala jsem a zírám. No a jestli tohle není úspěch... :) Btw. já na JKR vždycky nesmírně obdivovala zejména to umění vytvořit a umět si udržet tajemství. A ts ts... že já to začnu číst v úsporném módu? :) Nebude tak těžké se do něj dostat.
Jasné, kapitánko!
Kdyby příběh definitivně skočil u 107 kapitoly, přešla bych k mému dosud utajovanému umění velice přesvědčivého Impéria na dálku, donutila bych tě přivázat se ke stolu a PSÁT DÁL. Případně bych si zavolala Severuse a doporučila mu, ať ti promluví do duše. Jinak bych to šla řešit hlubokou depresí.
ASSEZOOO! Předně - ztratila jsem se. Dál - cože?! A ty si VÁŽNĚ myslíš, že mi to POMŮŽE? Přestávky budu zanedbávat naprosto nezávisle... ehm, ne, oprava - přestávky TEPRVE ZAČNU zanedbávat. *yes*.
To si můžeme podat ruce.
Lochachachachááááá! Ha. *pořád se nemůže dost nasmát*
Co má být komu volné, prosím? Jediné, co jsem chtěla vyjádřit, bylo, že ať se vyloženě snažím na to přijít, nebo tomu dávám spíš volný průběh, většinou to vyjde nastejno. A nevím, jak mám ještě zdůraznit, že jestli mě při čtení něco mrzí, tak je to předčasně prozrazená zápletka.
*tluče se v ní, zda se má cítit potěšeně a dojatě, nebo naštvaně a uraženě - no a vzhledem k těm komentářům kolem a kolem je jí to jedno, blaženě se uculuje*
:D
Nezdůrazňuj - ignoruj mě.
POZN. pro všechny: Vaše podpora a důvěra mě nejen neobyčejně těší, ale i drží, přesto bych vás všechny poprosila, abyste s tím ujištěním, že budete číst dál, počkaly, než si přečtete alespoň následujících pár kapitol.
Vím, co říkám - budeme přidávat varování "epičnost" a "chan". (Hm, což je dlouhodobý výhled, ne několik následujících kapitol, ale ta varování přidám už teď.)
Děkuji.
Príbeh sa mi páči, rada ho dočítam. Dúfam, že bude ešte veľa kapitol, potenciál tam vidím. Hlavne po sumarizácii rôznych teórií (niet nad prehľadnosť tabuľky). Môže sa stať, že v pracovnom nasadení prídem, až keď sú už dve či viac kapitol vonku, ale to dobehnem.
Som zvedavá na pokračovanie.
:) Děkuji. Ano, bude ještě hodně kapitol. Teď už se budu snažit pracovat tak, aby měly kapitoly i nějakou přiměřenou délku, abych vás pořád neotravovala s komentáři. Ale do 107. části to neslibuju.
:D Tabulku já musela, ono to k tomu tak vybízelo, takové krásné teorie.
Děkuji za důvěru a za komentář, Mononoke.
Zlato, čítam, a aj naďalej mienim čítať, takže žiadne také, že som to vzdala. To nemám v povahe a u teba /tvojich poviedok/ to ani nedokážem. Chcem sa totiž dozvedieť, prísť na kobylku tomu všetkému ... Takže budem trpezlivo čakať na novú kapču . K tej trinástej kapči: rozlúčenie a sľub Severusa Harrymu, že si ho nájde. Harry sa prebúdza, vracia do sveta živých...?
Ha, ty šibalka, aby si vedela, tak ja si tvoju dôveru veľmi považujem. Ďakujem za milé naštartovanie do dnešného dňa.
Rádo se stalo. :)
A nechtěla jsem provokovat, když už jsem se tak rozkecala v článku, ale pak mi napište, kdy chcete další kapitolu. (A... nebojte se, teď už neplánuji poznámky ani tohoto rozsahu, ani tohoto typu, jen věcné k povídce.)
Sledovat komentáře moje a Mariany? Myslíš ty moje tři tečky. Jo, to bude výstižný:D

Okej, asi se ztrácím v přehledu těch teorií. Tam, kde máš '-' to znamená jako mínus jako špatně, nebo jen proškrtnutí jako 'mlčím'? A +- značí jako může být? Nebo v něčem máte pravdu, ale ne tak docela?

Jinak mně se představa hermelínu líbí, záleží taky na tom, co z toho ve výsledku uděláš, aneb jak to na ten svět HP napojíš. A jak pochopila už dřív, u Tebe člověk musí stejně přečíst celou povídku, aby pochopil smysl, a nakonec se zeptat autorky:), a ani to zdaleka nezaručuje pochopení, ale mně se to líbí. Aspoň člověk musí procvičit své šedé buňky mozkové (nebo jak to říkával Poirot?), což je něco, co mi ve ff začíná chybět čím dál tím víc.

Ty jo, kdybys to utnula po 12? Bombardovala bych Tě hulákama, dokud bys mi neřekla, co to jako mělo znamenat a nějak to pořádně neukončila:D Takže na nic podobného ani nemysli.
Hmmhm... Ona assezka dost vybočuje z typického nenáročného ff proudu. Líbí se mi, jak to Adelaine vyjádřila. Možná právě proto mi to za to stojí – za tu „námahu“. Na jednu stranu si to „neodhalení všech karet na počátku“ dost užívám a spíš jsem zklamaná, pokud v povídce nejsou prvky tajemství a překvapení, na druhou stranu to beru jako výzvu. V každém případě si u ničeho nenamáhám mozek tak ráda, jako u povídek assez. Protože je to prostě příjemné namáhání. A trénuje mi to paměť :) Prohlašuji, že naděje na „zlepšení“ (zjednodušení) tam je – obrovská. Jo a ještě – za sebe můžu říct, že se mi ještě nestalo, abych po dočtení povídky assez netušila, o čem to bylo. Pokud u něčeho potřebuju dovysvětlení, jde většinou o detail, který se dal vyložit tak i tak.
*připitoměle se culí, přičemž stihne kroutit hlavou i rozsvěcet si svatozář, jednou rukou si podpírá bradu*
Ha! Vidíš! *píppíppííííp* detaily!
28.02.2014 07:56:47
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one