Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


To je zvláštní... asi jsem toho moc říct nechtěla. Úplně jsem si odvykla povídat sama se sebou. Zánik domu Usherů? Úpadek jedné rodiny? Rozhodně by to objasňovalo, proč teď assez nejde psaní Harryho Pottera. Zase jí jdou jiné věci... Což jsem říct nechtěla.
Jen tohle: Shledávám krajně zajímavým, že jsem dospěla ne-li přímo ke stejným, pak tedy k velice podobným závěrům, pocitům - vibruje vámi to slovo, nebo ho zase čtete jak deset deka Vysočiny? -, postřehům, tahům a potřebám jako naši předci. A dospěla jsem k tomu všemu nepoučena jejich: a) závěry, b) pocity, c) postřehy, d) tahy, e) potřebami, f) moudrostmi, g) znalostmi, h) prostředím, budeme-li předpokládat, že opravdu nevstupujeme dvakrát do téže řeky. A na to jsem přišla až při studiu informací pro Mak.
No - jo, to je tak všechno. Díky za pozornost.
27.07.2014 16:23:08
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one