Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5544"
Já mám trochu pocit, že bych se měla hádat, ale vlastně ani nevím proč. Já třeba osobně mám pocit, že když se musí oženit Severus, Harryho k němu jen tak nedostanete. Protože přesně, proč by to měl být Harry a proč by Severus měl dovolit, aby někdo třetí mu tam nastrkal zrovna Pottera?! Protože on má ve většině případů a z většiny důvodu daleko širší pole, kde si hledat manžela, a naprostá většina z nich je k němu vhodnější než Potter, se kterým se nesnáší. Ale zato opačně, když se musí oženit Harry, už z toho jde udělat logické důvody. A jde to zkrouhnout do takové míry, že JEDINÝM možným kandidátem, je Severus.
Jenže víš, nucený svazek je pouze prvním a krátkým krokem, jak je dostat k sobě. Nic to nevypovídá o příběhu, protože stejně jako ono manželství i v povídce je obřad krátký, ale život potom spolu je to, o co jde.
Jako jeden za vše dávám příklad svého nejoblíbenějšího drarry - Svazek. V tom je snad ten nejdebilnější původ nucenýho svazku, a přesto se to stalo mou snad nejoblíbenější povídkou na tento pár.
14.04.2014 18:53:52
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one