Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Cokoli, co se netýká SS.

Postavy: Belatrix, Voldemort, další

Varování: patetické, náladovka, krvavé, vesměs nechutné prostředí; autobiografické (koho, čeho - mé, tj. autorčiny) prvky

Období: válka (?)

Rating: 12+ (ale jako jak chcete...)

Na ff.ph.netu: Fyzikální veličiny. Slyšeli jste už o patvaru jménem ,,drabbles”?

Žánr: slash, psychologické; název: Fyzikální veličiny. Tady se opět potvrzuje, proč drabbles nemám ráda – mimo to, že to před hrubým osekáním bylo daleko pěknější… dobře, umím se rozjet a krátké texty mi nevyhovují. A aspoň už vím, že bych nic takového nepsala a uznávám lidi, kterým stačí sto slov – mně, říkám dobrovolně, ne.

První a poslední drabble pro fleur_packyt.

Ehm, mé zadání - zadávám - název: Packyt. Žánr: het, romantika. Povolen náznak preslashe, který není nutný. Poper se (ano, vím, je to ode mne VELMI záludné).

K dílu mému: Jen aby bylo jasno - psychologické jest od slova, že se Sirius ZAMYSLEL. A pak - kdyby se to nelíbilo... jako že nebude... já TYHLE dva nemusím až tak jako Seva a Harryho... takže se omlouvám, ale nejdou mi psát od ruky.

Za vším stojí čtyřlístek - obrázek

Za vším stojí čtyřlístek - obrázek

Náladovka, kupodivu šťastné rozuzlení. Harry (alá já) našel čtyřlístek a narodilo se mu děťátko. :)

Abyste si nemysleli a já ze sebe nedělala chudinu… (chudáček Tartuffe!)

:D XD Napsala jsem Vám povídku, která se netýká jen mě. Ale taky mě. :D Včera jsem Vám slíbila za odměnu něco optimistického… tak TADY. Poslední – nutně se musím naučit psát ne jen depresivní povídky, ale umět vám předat i optimismus. Suma sumárum: mám se ještě co učit. :)

Waring: Inspirováno autobiografickými prvky.

Pozn.: Inspiováno dnešním dnem, 23. 6. 2008.

SHRNUTÍ: Harry umírá. (:D :D :D …pardon… )

DOBA DĚJE: Ehm, po ,,Velkém třesku”. Co chcete slyšet?! Po Krvavé válce.

PAIRING: HP/DM; náznakem - HP/GM, DM/zahradník, DM/GM

PŘÍSTUPNOST: 12+

Žánr: …ehm… FAJN! Preslash.

Upozornění: Nepsala jsem to takovým způsobem, aby to bylo něco zakázaného. Ani aby to bylo konfrontující. Prostě… cíťák. Tak trochu.

A jediné, co mě mrzí – že to není Harry a Severus. Ale pro ně napíšu něco… ehm, to jsem se zas zakecala!

Prostě proto, obecenstvo, protože Vám můj Sev už nutně musí lézt krkem! Jo a ateisté… :Đ… jsem zvědavá, co v tom uvidíte vy.

Pozn.: Ne to, co jsem napsala, ale to, co si můžete domyslet zpětně, je krásné. Nebo být může. Jen Vás upozorňuji. :)

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one