Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Nový příspěvek - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3630"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
... nic se neděje.smiley Tos nemusela, ale děkuji mnohokrát. smiley

... já děkuji za věrnost...smileysmiley
Dík, nič sa nedeje. Mne sa stalo niečo podobné s jedným tvojím, ale nepriznám, nepriznám.... Ako ospravedlnenie som ti venovala ďalšiu kapitolu. Ale to, že je osprav. tam napísané nie je.

Verzia B a C sa nevylučujú. Ešte raz díky moc.
Omlouvám se... nevím, jak jsem tento komentář mohla přehlédnout... (?!)

1.) Ano. To máš pravdu. Mírný, nepatrný, nepostřehnutelný rozdíl je v mém prohlášení, že je to preslash. Ono to vlastně je slash, ale zmíněný - zahradník. Z toho se nevykroutím...

Jinak, jak jsem řekla, moc rozdílů není. Takže to opět nechávám na Vás...

2.) V povídkách je nádherná ta volnost jak z mé tak z Vaší strany. Kdybych někdy řekla, jak 100% jsem to myslela, ochudila bych ty povídky o důležitý aspekt - totiž aby to něco dávalo Vám, abyste si z toho mohli vzít to, co chcete a potřebujete Vy... Proto to nedělám. :)

A 100% to není jedna z nejlepších jednorázovek. To popírám. :) Už jen proto, že je tam Draco a jen proto, že jsem to psala já a jen proto, že... No. :)

3.) Nejsi blbá. Žádáš objasnění. To je má, ne Tvá chyba.

4.) Oznámení o svatbě jsi pochopila velmi dobře. Oznámení o pohřbu - bude to jedna z těch věcí, které nechám na Vás. Otázka zní: chceš tam mít Rona a Hermi? Máš je tam mít... Osobně... :) ... to mám trochu jinak, divně. Ale to je vedlejší. ;)

Smrtka řekla, že jich nemá. Neměla. Nelhala jsem, to byla pravda.

Pokud chceš věřit, že nezemřeli, smíš tomu věřit. Přikláním se k variantě Cé. Harry zemřel. Draco měl svou rodinu, u které zůstal a své přátele. Což ovšem neznamená, že jakoby neumřel s Harrym. Část z něj - rozumíš? :) A až se jednou střetnou... jedno na kterém ,,poli"... Kdo ví? :) Ale budou tam spolu. Tvé podání je hodně... růžové. A dost zjednodušené oproti tomu, co vidím já. Ale není to špatný výklad. Dobře? :)
Assez, je to tak krásna poviedka, že som si ju musela prečítať znova a určite to nebolo naposledy. Pár postrehov:

1.slash. Tu mi nevadí a vlastne toto ani nie je slash, ktorý mi vadí. Mierne úpravy v mojej hlave a kľudne by to mohlo byť priateľstvo na život a na smrť. Ale naozaj mi to v tejto podobe neprekáža. Asi je to tým, že kedysi, keď som ani nevedela, čo je to, som narazila omylom na poviedku, ktorá bola fakt hnusná, a odvtedy sa vyhýbam všetkému, čo je tak označené.

2.obsah. Mám rada náznaky a nutnosť čítať medzi riadkami. To prelínanie medzi prikázaniami a Harryho myšlienkami. Je to vynikajúco napísané, fakt, jedna z najlepších jednorazoviek, ktoré som zatiaľ čítala.

3.to čo nechápem. Teda ani nieže nechápem, ale skôr sa pýtam, či som to pochopila správne. Když jsem blbá, tak se zeptám.

-oznámenie o svadbe : Draco a Ginny, oznámenie o pohrebe: Hermiona, Ron ? Už ich ďalej nespomínaš.

-smrtka na konci povedala, že ich nemá. Vieš, že mám rada dobré konce, takže to znamená, že nakoniec nezomreli? Skôr si myslím, že je to len obrazne povedané to, že láska je silnejšia ako smrť. Aj keď zomrú, vďaka láske nikdy smrti patriť nebudú.

Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
Och! Ah! Ach! Eh!

HaHa - aha.smileysmileysmileysmileysmiley
...

*povzdech*

Ťak čo ňa ťom ňechápetě?smiley
Hm, také si nejsem jistá... A přestože zrovna nemám období, kdy by mě nějak výrazně bavilo číst chmurná díla, tohle se mi líbilo. (Když pominu občasnou neshodu podmětu s dalšími větnými členy...smiley)
blond... jsem blond
smileysmileysmiley

Vynikám tím, milá Jim (a díky, žes to četla, když vím, že Ty slash moc ee), že nikoho nenutím domyslet cokoli tak, jak chci já (tedy většinou), ale právě tím, že Vás nechávám si o tom utvořit ten obrázek, jež se Vám k tomu bude líbit/hodit. I pokud něco nepochopíš, není to Tvá vina, ale má...smiley
Waw! Nádherne napísané. Počkám si na ostatné komentáre, neviem, či som správne pochopila ten koniec.
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
19.03.2016 05:45:03
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one