Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6113"
Já si vždy nejprve vybavím jeho hlas a následně si vybavím Phil Allena z Dohola? Každopádně už vím, že se mi nesplní jeden životní sen - jít na Alana do divadla.
To mě velmi mrzí; z maminky dnes vypadlo, že mi tohle chtěla dát jako dárek. Mě taková myšlenka napadla okrajově, ale nebyl to můj životní sen. Nicméně pokud bys věděla o nějakém divadelním záznamu s ním, budu Ti vděčná, když mi dáš vědět. Zvědavá totiž jsem a nevím o tom, že by se nějaká celý na youtube vyskytoval. Zpátky k Tobě - mrzí mě to, opravdu ano. Před chvílí jsem přemýšlela, co z takového "kdyby", kterého lituju, už nevzejde. Napadlo mě, že jsem vlastně chtěla vidět Rickmana s Radcliffem v nějakém dalším filmu. Nevíš, prosím, kde bych mohla zjistit informace o pohřbu? Na českých stránkách to, předpokládám, nebude, a nerada bych to... "přehlédla".
Proč si ho vybavíš zrovna z tohoto filmu? Je pro Tebe něčím výjimečný?
15.01.2016 18:22:57
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one