Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Vidím, že jsem propásla nedělní chvilku sobotního brlení… ehm, ne, nemohla jsem si odpustit to slovo před třemi tečkami (proč jen to není sloveso! *pláče*); tak jo, aktuality: k MaKu nic, k jedné z jednorázovek – slibně jsem se přichýlila ke konci, což je asi spíš malý zázrak. S druhou jednorázovkou jsem nepohnula vůbec (nemá někdo tip na sadomaso snarry? Emocionálně myslím. I když… No nic…)

Ale prosím, zabte mě až poté, co po dlooouhé době něco aktualizuju, jo? Díky!

Vaše

assez
P.S. Často si vzpomenu na Kaylu/kibatsu, když přemýšlím, proč mi psaní nejde. A docházím ke stejnému závěru jako ona. Chybí mi v životě vášeň. Bez ní nemá smysl psát je.

 
08.11.2015 20:09:28
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one