Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Všechny zdravím, všem děkuji za přání a všem rovněž přeji hodně štěstí a zdraví do nového roku - omlouvám se, že jsem vám ještě neodepsala na vaše komentáře a milé pozdravy; mám toho teď trošku víc. S ohledem na to a s přihlédnutím k tomu, jak to teď u mě vypadá, jsem vám chtěla jen dát vědět, že tady zhruba do července určitě nic nepřibude. I kdybych se totiž teď pokusila něco napsat, nestálo by to za moc. A to i na mé standardy.
Snad to, že to sem píšu, (a nenechám vás tady jen tak čekat) aspoň někdo ocení - já bych to u spousty povídek taky byla ocenila, žel autorky se tehdy mě neptaly.
Ráda o vás uslyším, pokud se tady mezitím stavíte. Alespoň budu mít v červenci přehled, pro kolik z vás že ještě píšu.
Zatím se mějte dobře a držte se!
assez
19.01.2015 15:55:44
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one