Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Pojďte, pane, budeme si hrát

Tak jsem včera před usnutím zpytovala svědomí... a krom toho, že se vás obvykle na nic moc neptám, jsem si uvědomila, že jsem se vás nikdy nezeptala: jaký je váš zamilovaný pár? Rovnou vám říkám, že jeho popis pro případné nesečtělé z nás nebude na škodu. A trochu to ztížím - zajímá mě, koho jste zbožňovali před SS/HP. (Čímž nikomu nezakazuji poukázat na ně, nebo na jiný pár z Harryho Pottera. A ne, nezakazuji vám podělit se ani o páry, pro které hoříte teď, ale žádám vás o ohleduplnost pro ty z nás, kteří se nedostali přes HP/SS.)
Vašich odpovědí se nemůže dočkat
assez
22.09.2015 19:47:05
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one