Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7187"
Ahoj. Žiju, kapitoly jsem ještě nečetla, nestíhám a chci si je v klidu vychutnat:)
Oblíbený páry, těch je. Krom OTP snarry jsem v originále měla ráda i HG/RW, dokonce i Harry/Ginny. V Doctor Who je to určitě Doctor/River, Amy/Rory. Z Sherlocka Sherlock/Moriarty. QaF jsem moc nedokoukala, po první sérii to přestalo bavit, britskou jsem nezkoušela, ale Brian/Justin jsem moc nemusela. Já obvykle když je to dobré dílo, tak se nehádám s autorem a s jím nastavenými páry souhlasím. Když není, tak mě tam většinou víc štve ženská, chlap mě štve, že s takovou káčou chce být, atd...
Ještě mě napadá, že když jsem viděla filmový zpracování Pána prstenů, tak jsem tam strašně viděla Aragorn/Frodo, což bylo ještě dřív, než jsem objevila slash.
! :)
.
Já jsem se mimo Snarry nikdy moc nedostala, ale hodně se mi líbil hlavní pár z QAF Brian a Justin a ještě lepší by to bylo, kdyby byli dva Brianové. :D Jinak teď se těším, mám od Voldíčka slíbenou do budoucna novou povídku s Alexem!
Toť složitá otázka. Nevím, každému vyhovuje něco jiného a věřím, že je spousta lidí, co je z toho "neužitečného, zdlouhavého a nic neposunujícího sexu" nadšená. Mně jde o ten vývoj, jakým se k němu dostanou, sex ať si klidně všichni strčí za klobouk. Takže za mě prostě napsat, jakmile se ten vztah ustálí, něco jako "zazvonil zvonec a povídky je konec". V době, kdy jsem ještě četla ff, tak jsem v této chvíli povídku často odkládala a nechala nedočtenou, protože mě většinou pokračování po tomto bodě celou povídku znechutilo.
Btw. všimla sis, že si s námi nikdo nehraje?
Z DUŠE MI MLUVÍŠ! :D Áááách. *srdce zaplesalo* Děkuji za Tvá slova, souzním s nimi.
A jo, rozumím Tvému postupu. :) Mně většinou neznechutilo. Jen... pořád hledám konec, který by, do háje, stál za to. Pořád si ho snažím v kebuli namíchat. Pořád jsem na žádný takový nepřišla. (I proto dávám na konec ráda překvapení. Ono se to nemusí pokazit na závěr zrovna sexem, ale když začnou Severus a Harry... ááá... když se rozklíží, je to špatně. Žádná romantická slaďárna. Nebo jo, ale ne taková, jakou 99 % autorek předvede. Rozumíš mi? A k tomu je potřeba, aby v povídce něco řešili, něco mimo sebe a svůj vztah. Mimo jiné proto mám ráda, když je Harry třeba ještě ve škole. I když takovéhle povídky už skoro nemám žaludek číst.)
BTW všimla; oni jsou naštvaní, že nemám kapitolu, já že na mě kašlou, suma sumárum jsme na stejné vlně. Vybrala jsem si selektivní ignoraci. A co mi zbývá? Když dochází pára k dokončení projektů?
08.11.2015 19:53:45
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one