Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Shrnutí: 13 stran. 7 kapitol. Harry Potter je smrtelně nemocen. Severus Snape coby vyslanec ministerstva do Indie. Co je silnější? Zamilovanost nebo morální povinnost? Lze skloubit neslučitelné s nemožným? Jde ovládnout sebe? A jestli lze mít železné sebeovládání – pak za jakou cenu?

 

Poznámka: Pokud tohle budete číst bez předsudků – nebudete čekat logičnost, vášeň, vztah, lásku, ironii, smysluplnost, nebudete doufat v happyend, přijmete naivitu, nebo nedopusť Morgano nebudete očekávat sex či erotiku – pak možná budete příjemně překvapeni.

 

Varování: Dobře… tentokrát to uděláme jinak. Prosím, abyste mi psali komentáře, jen když budete mít co k dané části povídky říct (případně mě budete chtít kritizovat a upozorňovat na nesmysly). Neděkujte mi. Už vůbec neděkujte, jen abyste něco řekli – napsali. Bude mi velkým potěšením číst komentáře těch, kteří si budou myslet, že k povídce co říct mají.

___

Potýkáme se s ironií? Určitě. Kdysi bych si – je poněkud zvláštní, že jsem si tohle neuvědomila, když jsem začala psát Život; nebo to bylo v době, kdy jsem si podvědomě uvědomovala na FF změnu? – v rámci mnou přečtených povídek netroufla psát, něco si o sobě myslet, usilovat o komentáře… Dnes je to v mých očích zcela naopak a já mám skoro strach, že jsem z posledních českých autorek, které na Snarry nezapomněly. Snad hůř – poslední z těch, které to píší trochu na úrovni. Občas. (Ne že se občas neutnu!)

Věřte, že nechci nic zachraňovat. Přece jen ve mne zůstala trocha soudnosti. Nejsem TAK dobrá. Prostě jsem zbyla. Nepřeorientovaná – prozatím. TA, co ještě pořád pociťuje touhu psát, když ji něco napadne.

Kdysi měla být povídka Posílám Tě na věčnost pomyslné parte za mou hápéesesáckou kariérou. Nyní ji považuji za druhý poločas.

A je?

___

I když si to dnes ani nezaslouží, tak jelikož dál píšu vůli ní (díky ní), stejně patří věnování Tereze. Sisi, máš to blbé. :D :-P

Nějak skrze to, že celou povídku pokládám za zásluhu Terky - jako Sisi O:-) -… chtěla bych tuhle kapitolu věnovat Kys za náš rozhovor. Děkuji, Kys… Přeji nám víc takových hovorů. :)

Rating: 12+

Chtěla bych se ještě jednou omluvit – z nedostatku času a chuti jsem minule neaktualizovala, na což se na mě pár dam seběhlo. (Děkuji za vás a váš zájem.) Nebojte, ještě pořád mám s čím vás otravovat. :) Přeji příjemné počtení. A věnuji tuhle kapitolu… všem, kteří čekali na… :) Muhaha, to uvidíte.

Rating: 12+

Máme tu pátek a s ním i další kapitolu. Posílám pozdrav všem zasněžencům. A všem sestrám Terezám posílám tímto opožděný dárek. (Aneb svátek, dámy, svátek, že ano? Všechno nejlepší - do setice…) Čtenářům děkuji, komentátorům taky. Vaše Assez

P.S. BACHA: 12+! *muhaha*

Tak a je tady další díl. S díky všem čtenářům - novým, starým, staro-novým. Užijte si ho. :)

1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one