Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7043"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak, prvá kapitola a už tak smutno boľavá. Severus to ako obyčajne s Harrym pos*al, ale zachránil mu život. Potter je natoľko férový, že si to uvedomuje. Som zvedavá ako, či a kedy si to vysvetlia.
Z a u j í m a v é ...
Nikoli názor, ale postřeh, A_jo.smileysmiley A souhlas - tohle se kočkám nedělá.
Tedy já pouze protestuji proti surovostem páchaným na kočkách smiley. Kuchání lidí - budiž, ale chudinka kočička si to tedy fakt nezasloužila smiley. Okamžitě bych šla za ní bojovat. Jinak můj subjektivní názor - dokážeš být i víc ponurá smiley, ale povídka se teprve rozjíždí že ? smiley
A_ja
Gleti, *potutelný úsměv*, děkuji. S tím Severusem nemohu souhlasit – někdy je ho přespříliš a jindy je ho totální nedostatek. S těmi kladnými reakcemi – já je chci. Moc je chci. Jenže netoužím po schválně soucitné falešnosti jen proto, že mě třeba mí čtenáři znají. Chci ty reakce v doprovodu s tím, že opravdu píšu tak, jak by se mohlo zdát z nadšených komentářů. A předně – chci je, protože… když mi je dáte, nikdy nemůžete vědět, jak a že mi zvedly náladu… přiměly zamyslet se… odlepily mě z deprese. (Ne, to skutečně nevíte.) Někdy je potřebuji, vážně. Takže nechci, abyste měli pocit, že ne. Jediné, co se při této povídce pozměnilo, je honění se za komentáři, které by mě měly přimět mít chuť do psaní. Ne, na ty teď skutečně náladu nemívám. Někdy ano. Ale ne teď.

A ten rozhovor – och, ano. Jsem ráda že víš, co myslím.

Terko, zkus se do toho vžít – do jejich životů a toho, kdo jsou zasazení. Třeba pochopíš. Tahle věta opravdu nebyla napsaná tak, aby ji čtenář pochopil na první přeletění řádku očima. Ale myslím, že takových je v téhle povídce minimum. Naneštěstí. Taky díky za komentář.
Severus hleděl zamyšleně z . - z čeho že to hleděl zamyšleně, z okna..smileyJakpak by ne? Také bych byl popuzený, kdyby se mi na poslední chvíli před hůlkou, jíž mířím na někoho, koho skutečně toužím zabít, zjevil přízrak člověka chránící onu osobu, vyvrátil mi mou touhu a zanechal po ní neutěšené prázdno.“ - eee cože? Něco mi uniklo? Nebo to bude ujasněné až dál?smileysmileyJe to dost smutné, hořké, depresivní a... temnéa musím souhlasit se Šárkou, i ponuré.

Přesto mě to zajímá a tvé pojetí jejich vztahu... prostě se ho nemůžu nabažit.

Díky.smileysmiley
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Severuse není nikdy dost a netřeba jím šetřit. Nechceš kladné reakce, ale já bohužel nic jiného nenapíšu. Ne proto, že je to výborné, což je, ale proto, že to obsahuje plno bolestných a smířených pocitů, které zmítají hlavními hrdiny. Jejich rozhovor mě opravdu dostal, zvlášť když něco podobného znám ze života. Člověk se domnívá, že ho druhý ranil, přitom vůbec netuší o bolesti a problémech toho druhého, které k tomu vedly.
gleti
Fajn. Mám posunuté hranice, Šárko, víc Ti k tomu neřeknu. Kdybych psala cíleně ponuře, vyšlo by z toho pro čtenáře lítostivé a ohrané cosi. Pro mě je tohle ze života, nikoli ponurost.

Sisi, není zač. Ženské prvky jsou občas potřeba. :) Nazvat Severuse fešákem je asi kulisa - jak působí Severus v téhle mé konkrétní povídce. To co do rozboru. Co do postavy to bylo spontánní. Co do zkušeností - kdo by nemiloval Seva, že?
A ty mi chceš tvrdit, že to není ponuré? Nevím, možná opravdu vidím všechno černě jen já...
blond... jsem blond
Jenže já nic nepáchala...smileysmiley

Přesto budu hodná - opět děkuji za věnování, ty pitomé děcko. Abych nebyla rozmazlená - ne že by mi to vadilo...

Já rozlišuju? To je sice možné, ale co přesně?

Kapitola, jak jinak, úžasná. Líbí se mi, jak jsi tam ještě "přimotala" ženské prvky. Nazvat Severuse fešákem... to je velmi povedené. Děkuji, Assez. smileysmiley
06.01.2011 22:22:05
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one