Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1334"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dosť mi vadí, že Severusovi ministerstvo nedá pokoj ani v Indii. Som rada, že Harrymu povedal čo cíti, som rada aj za to, že neodišiel okamžite, ale trval na vysvetlení. A teraz som svedavá čo ďalej.smiley
Tý jo. Dobré. Stále lepší!
:) Děkuji za pochvalu. Nějak nevím, co dodat…
ASSEZ. Tak co ti napsat k povídce. Jen to, že téma, které jsi zvolila mě vždycky dostalo. Povídka mě připoměla Bromfielda (nevím jestli to jméno píšu dobře). Možná to byla ta Indie. Se svou obvyklou bravurou a neobyčejným pochopením pocitů tvých osob, jsi mě zase ohromila. To je to, co na tvých povídkách miluju. Není možné je přečíst a pustit je z hlavy. A i když jsi to nechtěla - díky.
Vážně úžasná? Asi mám netušené schopnosti. :D Děkuji Ti za komentáře.
Aspoň že neutekl...

Věta "Tolik k tomu, jak se má na zatraceného Pottera tvářit u snídaně" je úžasná :D
blond... jsem blond
Zdá se mi to, nebo je tu někdo na klišé přecitlivělý?

A domníváš se, že ukazuji? Já se nedomnívám. :)

Smajly? Ty úřece nejsou třeba. :-* O:-)
Já je nemám, já je nevidím Bhéééé. :-) :-((
Co že ti tu Sisi schází? smiley smiley
Ehm... zdá se mi to, nebo jsi na začátku použila něco, čemu se říká klišé? VIz. Harry a jeho popis, když stál ve dveřích koupelny.

(Kde jsou smajlíky?! KDE!?) "nešťastný výraz"

Ty mi skvelě ukazuješ, jak uvést do praxe to, co jsi mi řekla včera, děkuji. Severus byl v téhle kapitole příkladný svým jednáním. Děkuji za zážitek. :-) (Chci smajlíky! "dupnutí"). Vrrrr!
Pardon, JikitO. O:-)
Jikita, já děkuji za komentář. Upřímně jsem na jednu větu takovou odezvu neočekávala. A je tam taky jen z řízení vyššího. (Co jedna věta všechno nezpůsobí? :)) Ne, asi takhle – chtěla jsem ukázat Severusovu nejistotu v tom, co dělat dál, co si o tom myslet.

Kys, já děkuji za komentáře, ke kterému jaksi nemám co dodat. :)

Gleti, to je Tvé riziko příchodu sem. :) O:-) Újmy finanční je mi ovšem líto. Velmi. A ta odvaha… z vašeho pohledu to chápu. A ta věta – ona opravdu spíš než o čemkoli jiném – stejně jako Severusovo jednání celkově – vypovídala o tom, že Severus nevěděl, co v daném okamžiku dělat. Děkuji… :)

Terko, Ty máš ironickou a jízlivou? No jo, mrcha, no… :D Nicméně tuhle potvoru jízlivou taky dobře znám. Je krutá a nemilosrdná, nelítostná a zcela směrodatná. A – do téhle povídky nepatří.
Ech, jedna má strana, ta romantická k tomu přistupuje stejně jako holky pode mnou a ta se ozývala po dobu čtení.

Ovšem následně po dočtení nastoupila ta druhá, taková ta ironická a jízlivá, uch a ta mi celý dojem zkazila, takže kapitola se mi líbila, ale pocity z ní jsou smíšené.;o)

I přesto děkuji za ni.
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Assez, kdo mi zaplatí ty kapesníky?

Ale to Severusovo vyznání bylo jedninečné, citové a opravdové. A souhlasím s holkama, ještě, že¨s ukončila naději vzbuzijící větou, protože nevím zda bych měla odvahu, se k tvé povídce vrátit.
gleti
Och, och… odešel přemýšlet… Chudák Severus, takové vyznání a po něm ledová sprcha…. Ich, ich… jsem zvědavá na jeho myšlenkové pochody…Děkuji...
Ještě, že poslední věta byla ta, co byla: "Odešel přemýšlet." Kdybys ji tam nedala, asi bych... nic. Jen bych byla úplně zničená. Takhle jsem zničená taky, ale mám alespoň malinkatou šanci, že... Díky!
06.01.2011 23:17:37
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one