Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Diskuze k „To, co Ti nikdy neodpustím“

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6105"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Děkuji za komentáře. Terko… To slyším poprvé, že k nim máš odpor. Nicméně že se Ti nelíbila mi kupodivu nevyrazilo dech tolik jako spíš to, že tohle je první věc (byť u spousty jiných od Tebe komentář nemám). Upřímně pociťuji něco velmi blízkého odporu u mnoha věcí, které prošly touhle a vedlejší klávesnicí. Tak asi tak. :) Čímž, pro Tebe, Kys, ve svých očích své díla nijak neshazuji.

Sis, Ty moje chudinko, Ty nějak odnášíš vše, co? Asi jsi ze zlata.
(Jasně u Muzea čtyři...:oDD)

A já ti říkala, že rozhodně nepůjdu! :oP
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
Merline! Já ti říkala, jdi spát! :-)) Ne, ona se pustí do komentování. :-) No, ale zvládla jsi to dobře, to horší jsem zřejmě odnesla já (kalamita v Praze? :-))) )
Tak když už to mám takhle hezky ke stažení, můžu příjemněji komentovat přímo při čtení, navíc mi na drátě visí ještě Brnka a mám v sobě lahvinku vína, takže směle do toho, že...

To zas bude...:oD >:oD

(Skvěle už ani nevím, jak se přecvakuje na klávesnici jazyk, Merline, a navíc jsem si tam ještě nastavila ruštinu, takže mi to chvíli psalo azbukou.. ale to bys taky zvládla ne...:oD

пака ассез!

Ale že mi to trvalo, než jsem je našla..:oD, dobrá ale už k věci)

Tak ti nevím, proč ale celkem slušně jsem se zasekla u prvního odstavce, není to tím, že bych ho nechápala, hmm... zajímavý to úkaz.

A jednorázovka, já už ze zvyku mám k jednorázovkám odpor, takže k nim přistupuju dost opatrně a s jakýmsi odstupem a předem už přípravou na zklamání. A i když to říkám nerada, nevím, jestli to zavinil můj dnešní stav.. nebo to má jinou příčinu, jako to, že dneska bych potřebovala něco asi vtipného a povzbuzujícího. Pro tuto chvíli říkám ne, ta jednorázovka se mi nelíbila, je to snad poprvé, co se mi u tebe něco nelíbí, ale i to se stává...

Doufám, že tě to moc nezklame, nic si z toho nedělej, asi na to nemám to správné rozpoložení. Pokusím se k tomu vrátit jindy.;o)
Doufám v žití, ale jsem připraven umřít. [Shakespeare William]
…děkuji. :) A ehm, pokud mě časteji budou ovlivňovat Tvé výroky a budu číst časteji anglické povídky, které mně takové nápady vnuknou, o čemž ovšem pochybuji, pak by to šlo. Já stejně pořád čekám, kdy mě přestanou napadat KAPOTLOVKY a začnu místo nich s JEDNORÁZOVKAMI.
Prosím vás, já nejsem žádný odborný poradce, nic takového nebylo třeba...

K povídce - jak jsem ti už napsala, ten konec je úchvatný, nemá chybu. Ale jak jsem byla "doucena" to číst několikrát (asi pěktrát) postřehla jsem věci, které mi na první, rychlé přečtení, unikly. Nazvala bych to třeba takovým kořením celé povídky. Určitě si tam každý najde svou skořici a zázvor. :-)) (ehm, mám je ráda...).

Ještě tohle - … tu nepotřeboval nikdy a přesto se štítí otevřít jí oči, když si myslí, že to co dělá, je ušlechtilé.

Co na to říct? Velmi přesné, velmi trefné a velmi dobře mířená poznámka.

Děkuji za zážitek, assez. Můžeš něco podobného naklovat časteji, prosím?
18.03.2016 20:23:44
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one