Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2715"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Víííííítej, vííííííííííítej k nám!smileysmileysmiley Mám radost, že máš radost, nechám Tě se zorientovat a za želvišky jsem ráda(já nechápu, jak je možné, že ty tvory někdo nemusí...smileysmiley).
Assezkosmiley, ty můj miláčku!smiley DĚKUJI!smiley DĚKUJI!smiley DĚKUJI!smiley Opravdu nádherný dárek, i když jsem si to mohla přečíst až teďsmiley

Jdu se naložit do vany a pak si přijdu dočíst všechny novinky, které se tu za ten týden nastřádaly.PS: Francouzsky umím jen bon žůr a mersí smiley, takže se mi ty vysvětlivky docela hodily smiley A určitě bych se nedokázala chovat tak odměřeně, JÁ bych oněměla dojetím. Ale stejně je to krásné smiley
blond... jsem blond
smileysmiley

To byly...bomba otázky. Musím pouvažovat.smiley
Dobrýýý. Šárka jako živá smileysmiley,...nebo ne? smiley A bude to mít i pokračování?...mohlo by smileysmiley.

"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
21.03.2008 22:05:09
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one