Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Páry: HP/SS
​Varování: na vlastní nebezpečí a zodpovědnost, vlastně 18 +

Měl jsem všechno tak perfektně naplánované! Nůžky - vanu - výmluvu. Alibi.
Proč mě musel přerušit a proč mě musel přerušit zrovna on?!
Měl jsem to udělat jinde. Zatraceně. Já věděl, že to měl udělat jinde!
Proti mé vůli mě to rozesmálo: ten nevěřícný výraz. Že taky já - že může - že bych mohl - že by mě to vůbec napadlo. Mně! Statečného a bojovného Nebelvíra. Rváče!
Měl jsem být zklamaný, že se mu podařilo skrze masku protlačit ten údiv. Asi mě chtěl zabít - nebo možná přehnout přes koleno a mlátit hlava nehlava, až do ně vlije rozum. Anebo ne. Možná ho zklamalo, že mi nestihl pogratulovat předem a nachystat oslavu pro sebe. Já nevím. Vím jen, že v ten jediný moment bych nechtěl vidět nikoho jiného tvářit se jakkoli jinak - a že jsem byl skutečný debil, když jsem se o to pokusil.
Vím, že mě zachránil. Vím, že ho za to nepřestaneme proklínat ani jeden.
Od té doby je z nás dvou oba. A Hermiona peče Mollyiny koláčky a Severus na ně nevraživě pohlíží a vždycky - vždycky si vezme Ronovu pečeni.
Jsou z nás oba - a ani jeden z nás není sám.
24.01.2017 14:41:45
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one