Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5028"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ano, přesně takto to Rowla zamýšlela a tak to má být.
Přemýšlím, jestli jsem kdy četla kratší povídku. Ani kdyby mi to myslelo, tak pochybuju, že bych na nějakou přišla. Krom drabbles. Odhadovala bych to na Zrnko, rozhodně.

Co se stalo, že se to tou pohádkou nestalo?

Nešlo u toho nemyslet na podobnou scénu v Když... Severus a lékárna – to už budu mít navždy spojené s Když... Ovšem tady to dopadlo o dost jinak. Už jenom ten fakt, že se tu vůbec nemluví, je značně ozvláštňující. Má to osobitou atmosféru.

Noc strávená odlovem pavouků? Zajímalo by mě, jestli by zabralo „Accio pavouk“ :)

Takže jsi Harryho zaměstnala u Munga – pěkné. Není to specifikováno, tudíž si moje fantazie může představovat, co přesně tam dělá :)

Když byl idiot a chtěl nosit srdce na dlani, riskovat, že mu to někdo bude přát, dobře mu tak. On ze sebe nebude dělat jednoho z těch zvědavých tupců, kteří hvězdě kouzelnického světa slintají na lem hábitu a praktikují vlezdoprdelkovství. – Tato pasáž mě oslovila nejvíc.

Místo pohádky pořádná dávka kruté reality. A nebo... Nebo nic. Protože „kterému dostál“ zlikvidovalo veškeré šance pro čtenářovu fantazii.

Aneb takhle to dopadá, když lžeme sami sobě.

A všechno bylo zase tak, jak to být mělo: v pořádku. – Dovolím si nesouhlasit. Já z toho cítím, že: A všechno bylo zase tak, jako dřív: špatně.

Děkuji.
No - to je dobrý. Skoro přemýšlím, že to přidám na FF deník, to by se snad mohlo líbit i širší veřejnosti. A zase jednou Assez napsala příběh o tom, jak nic nebylo. :)
belldandy
03.09.2013 23:42:33
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one