Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


...ty hlupáku (Jak by se to líbilo tobě?)

Páry: HP/SS

Měl jsem chuť natáhnout ruku. Natáhnout ruku, vplést mu prsty do vlasů a chytit ho za zátylek. Sněžilo a všechno bylo tiché a utlumené. Stejně tak tlumený by byl jeho křik.
Druhou rukou bych mu stiskl hrdlo. Myslel by si, že ho chci zardousit. Ale ne. Já nechci. Vzal bych ho totiž po pár vteřinách za čelist a otočil mu hlavu o tři sta šedesát stupňů. A potom. Potom bych ji věnoval Zmijozelům místo jedné z těch směšných hraček, s kterými hrají famfrpál teď.
Jen jedno mi není jasné.
Zda jsem génius, nebo umělec.
- Zabil jste Brumbála, zopakovaly zase rudé rty.
Ve smaragdech se za světla hůlky lámaly výčitky a nenávist a naprosté, zoufale naprosté nepochopení celé situace, kterou dokáže překroutit jedině Potter.
Natáhl jsem ruku - škubl sebou. Zamrkal. Na rameno mu dopadla sněhová vločka.
Můj bože. Natáhl jsem ruku, popadl ho za zátylek a přitáhl k sobě.
Myslím, že jsem se mu podíval do očí, než jsem ho objal.
- Zabil jste ho, zamumlal mi nezřetelně do ramene. Ruce se ohnuly v lokti a zaryly se do mě.
Ano. Já vím.
Mlčeli jsme a stáli uprostřed počínající sněžné bouře.

​Tak tedy vše nejlepší.
14.01.2017 22:48:30
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one