Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


​Varování: vulgarismy

Nenávidím její řeči o smrti. Vždycky mi to připomene Brumbála. Nebo Rona, když se dozvěděl o Siriusovi. Během okamžiku prožil, co já nedokázal prožít za celá ta léta. Nesahat - nedotýkat se - nepřibližovat.
Bolí.
Kam povedou a kam by asi měly? Nechtěl na to myslet, tak proč to ta zatracená ženská nerespektovala?! Že jí umřela kočka?! No fajn - co s tím on má tak asi dělat?! Jít a vystrojit jí pohřeb? Ušít frak, stlouct rakvičku?
- Mohl bys vykopat díru v zemi, pravila nápomocně a strčila mu pod nos lopatu.
- Hm, díky, pronesl pohřebně a nevrle jí z ruky lopatu vytrhl. Klidně si ji mohla vyčarovat, kráva blbá - zrzavá - pizizubatá - naondulovaná - kudrnatá.
- Harry? mrsoukla Hermiona sladce. Že mě máš rád? zatrylkovala a zamávala řasami.
- Jako nikoho, zacukroval Harry, otočil se a pomyslel si: Štětka drzá. Ještě kde je ta zamrdaná barva?
24.01.2017 14:51:38
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one