Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Povídka je psychologického rázu, slash (pár muž/muž), 15+, má 5 kapitol. 

Postavy: Albus Brumbál, Minerva McGonagallová, Remus Lupin, Sirius Black, Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Narcisa Malfoyová, Eileen Prince-Lloydová, Lily a James Potterovi, Peter Pettigrev, Weasleyovi - samozřejmě Harry a Severus ve všech pádech.

Prosím všechny, kteří slash nestráví, nechť nečtou tuto povídku. Děkuji.

P.S. Děkuji www.daily-slash.blog.cz, že mi dovolil u nich povídku i link na stránky uveřejnit. Stejně jako ff.ph.netu, na kterém se tato povídka objeví taktéž. :)

Víte... ať už je to jakkoli, jsem ráda, že s každou povídkou zažiji něco jiného a jsem ráda i za zkušenosti s touto povídkou. Takže... sbohem? Ano - konečně končíme co se Zápisků týče. Děkuji za účast.
Po dlouhé době... jako dárek a jako živá vzpomínka.
To se zas něco povedlo. *výchlam* Děkuji za komentáře.
Doufám, že si to přečtou i ti (alespoň odpovědi na komentáře a vysvětlení), kteří díky mým slovům minule nečetli. (budu RÁDA!) Ti, kdo četli - děkuji. A ti, kdo nečetli a číst nebudou... hm, přemlouvat je nemá smysl, pravda pravoducí. Jak jsem to...? Á - majitelka povídky si opravdu nemyslí, že by z toho melounu něco zbylo. ;)

(Abyste se cítili zmateněji, miláčci. :))

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one