Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3771"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
smiley...

Kys, skvěle - aspoň to přiznáš. Ale nemyslím, že když to nepochopíš, bude se Ti to líbit... Bof - uvidíme.
Tak moje bláznění z téhle povídky se začíná prohlubovat. Budu si ji muset přečíst ještě jednou protože mám pocit že jsem něco podstatného nepostřehla. Ty romantické pasáže se mi líbily, jen jsem nepochopila co se mezi nimi stalo. To ta hádka co Harry zaslechl těsně před svatbou a když si Severuse vzal kde se vzalo dítě o němž se bavil s Drakoušem. (Taky jsem myslela že D je duch). Ptáš se jestli někdo pochopí na konci smysl tvé povídky. Dopředu musím říct, že já to nebudu i když se mi povídka líbí. To nedává smysl, jak se mi může něco líbit a vlastně nechápu souvislosti? Prostě jen fascinovaně zírám…
No, co já?! smileysmiley Radši to neříkej... smileysmiley

Hlavně že si rozumíme. My jsme pitomá děcka, ty jsi pitomé děcko... nádhera. smileysmileysmiley
Ááájóóó... vy jste pitomí, děcka moje... XD Sisko, to určitě ne. To já byla ještě v plenách. ;) Ale Ty...smiley
Jo občas se chytám...smileysmiley

Kde bychom byly bez Ass... to by ještě nebyly ani stránky a na fanu bychom byly u... jedenáctý?.. kapitoly... no a takhle jsme napřed.. takže určitě pomáháš..smileysmiley
Děkuji, A_jo smileysmiley Konečně se cítím pochopena. smiley

Ale já vím, Terka chápe vždy... zlato moje. smiley

Tak tak, souhlas s ASISI smiley. To víš i jí sleduju smiley. A že Vám to jde holčiny moc dobře.
A_ja
Jsem v klidu... smiley Snažím se. KOMU ŽE POMÁHÁŠ?! Ty jsi opravdu pitomé děcko, ale fakt. Severus viděl tebe, když to oslovení vymýšlel, ne? smileysmileysmiley A co třebá já? Víš, já... znáš mě vůbec?!

Ted koukám, co jsi mi to zase napsala vedle , to chování. Já vím že... smileysmiley

No nic, to napíšu tam. Merline...
Sisko, klid.smiley

Ehm... to víte až teď? Dokonalá, geniální Mary Sue...smileysmiley
smileysmileysmiley Ehm... popořadě.

1.) Úsměv Lisy Mony... (Úsměv Moodyho. XD)

2.) Děkuji. :)

3.) Jo... už jsem (nespočetněkrát) zmínila, že Zápisky jsou dílo hotové? No ale k otázce - čas neberu, čas si vyrábím. Energii neberu, energii dopotřebovávám.

4.) Studuju - hahá! Pokud, pak pokoutným způsobem. Píšu, ale jen na 90... (%)

A teď přijde to - e - s hlasitým ,,žuch", jak mi spadne podkova až na zem. Komu že to pomáhám ve spisovatelském úsilí?

5.) Já už nic dalšího nedělám. Ráno se nechám dovézt do školy, odpoledne se vrátím domů zdeptaná ze školy - se nechám dovézt.

Občas onemocním. Občas si teda sednu za klávesnici a ,,tvořím". :) Mezi tím stihnu občas i něco vytisknout nebo někoho seřvat. Krásný život, viď? >:-Đ

Ale cop bylo myšleno ,,pomáháš dalším ve spisovatelském úsilí" - to nevím. Můžeš mi to objasnit? Děkuji.smiley
Jo, a tyhle stránky si taky dělaj co chtěj. Já to vůbec nechtěla odeslat dvakrát.

Grrrrrr....smileysmileysmiley
A_jo, vítám tě v klubu nechápavců. smileysmiley

Co taky čekáme, když píše Assezka? smileysmiley

A kde bere energii? Má nadpřirozené schopnostismileysmiley
A_jo, vítám tě v klubu nechápavců. smileysmiley

Co taky čekáme, když píše Assezka? smileysmiley

A kde bere energii? Má nadpřirozené schopnostismileysmiley
Tak já patřím k tomu pomaleji chápavému publiku smiley. Ještě jsem nepřišla na to, jestli jsi hodila do mixeru víc povídek, které nám tu dáváš po kouskách, ať si trochu protočíme mozek a nebo jestli z toho ve finále poskládáš jeden příběh smiley. No každopádně je to čtivé a nechám se překvapit. Ale vůbec nechápu, kde bereš čas a energii. Studuješ, píšeš a ještě pomáháš dalším ve spisovatelském úsilí a kdo ví, co ještě smiley.
A_ja
smiley

Ano - takové výtky už tady byly. No... nejsem paní Rowla a tak... no jednoduše - zjistila jsem, že se mé postavy a postavy ze světa HP na netu pěkně přetvořily (a občas i přeorientovaly). Má jediná omluva zní - jsou jiní, protože na ně v mých... realitách? - realitách - působily mnohdy jimé vlivy. A teď to přestávám komentovat jakkoli. Díky. ;)

P.S. Oddechovka opravdu nee.
Rozhodně to není oddychové čtení (to se mi i rýmujesmiley). Někdy je pro mě posun v chrakterech hlavních postav a situacích dost výrazný a tak postavy přestávám vnímat jako postavy z HP, ale jako z tvého vlastního alternativního světa. A jsem zvědavá kam až to celé povede(š).

Skládačka se doplňuje, některé části se mi zdají jasnější, jiné vůbec. Ale možná jsem jen příliš unavená a unikají mi souvislosti. Ale máme před sebou ještě tři kapitoly, takže snad se stihnu zorientovat smiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
smileysmiley Samozřejmě, miláčku.smiley
Su tady zase jen na chvilku, abych uvedla na pravou míru jednu věc: Líznutá a opilá jsou dvě rozdílné věci. Opilá u mě znamená asi tak o tři, čtyři piva později... Takže nemáš důvod se urážet, miláčkusmiley

A D/H - také jsem přemýšlela, kdo to je, napadl mě Draco/Harry, Draco/Hermiona a Duch/Harry, proto jsem si radši počkala, až vyplyne z rozhovoru, s kým mám tu čest.
blond... jsem blond
D/H... tak mě napadlo, že to taky může být Hermiona a Duch (XD), ale ne... prostě se smiřte s tím, že to záměr v tomto případě nebyl.

K tomu výkladu... já to nechávám na čtenáři, Dado. A bude vcelku jedno, jestli bude v konečném důsledku jeho pojem o tomto správný nebo nikoli. Bude to jeho věc, jeho volba.

A ano, předpokládám, že už každý z vás jakousi nepatrnou představu má (možná bych i věděla, u čeho to je/by být mělo). Takže v tomto bych vám to asi odkývala - že správná je.

A co se toho chápání po úsecích týče... :) No, teď jsem vám možná chtěla dát radu, ale neudělám to. Jak říkám - přestože tahle povídka svůj klíč má, nechávám plně na čtenářích co/jestli/ si z toho odnesou. :)
K tomu mojmu komentáru k predchadzajúcej kapitole: chcela som vedieť, čo bude ďalej, nájsť nejaký pevný bod, na ktorý budem navíjať, a keď už som si myslela, že ho mám, tak sa to niečo proste zmenilo a už mi nič nepasovalo. Teraz je to podobné, ale už sa mi vytvára aspoň aká-taká predstava o príbehu(netvrdím, že správna a ani si to nemyslím, lebo predpokladám, že ďalšie časti mi to nepotvrdia, dokonca určite poprú smiley )Myslim, že nie som schopná to chápať po jednotlivých kapitolách. Predpokladám, že keď už to bude celé hotové, budem si to musieť prečítať znova, to aby to dostalo pre mňa nový rozmer. Jednotlivé úseky sú nádherné, precítené, krásne sa čítajú. Takým svojim sposobom mi diktujú náladu, celú tú atmosféru prežívam s nimi.A ten rozhovor D/H ma tiež poplietol smiley Ťažko uveriť, že to nebol zámer smiley
Jé... já se netěším na to, jestli se to líbit bude nebo ne - tohle jsem záměrně nepsala líbivé. Spíš se těším na to, jestli to vůbec někdo z vás POCHOPÍ. :)

Jo... u jiných povídek holt můžeš kritizovat, že jestli se člověk drží nebo ne pravidel a vyhledávat chyby. Tady bys to měla hodně těžké. ;)

Jo - jsi mi ale všímavá čtenářka. :) Díky za dotaz, nenapadlo mě to. Ale odpovím ti na to - s čistým štítem prohlašuji, že tohle jako jeden z mála záměr nebyl, rozhovor Harry/Draco á la popis D/H. :)

Díky Ti! :)
Doufám, že si uvědomuješ, že chceš okomentovat něco co jsme ještě nepřečetli celé, o jak jednodušší je rozebrat knihu....smileysmiley Také díky tomu nemůžeme říct jestli se nám to líbilo, protože to bude shrnutí až na konci... líbilo vs. nelíbilo... na to se můžeš těšit...

Ach jo, u jiných povídek se aspoň můžem držet trochu časové linie, ale tady to prostě nejde...I když ty skoky v čase dělají povídku zajímavější...smileysmiley

No co se týče duchů, tak se nevyjasnilo skutečně nic... spíš jsem se do toho ještě víc zamotala...smileysmiley

Tak trochu jsem si říkala, proč jsi u rozhovoru Draca a Harryho dala jen D a H... že by úmysl v úmyslu, bylo to zavádějící, ze začátku jsem to odhadla správně, že je to Draco a Harry, ale pak jsem se dostala si do čtvrtiny a rozhodla se, že to bude Duch a Harry a taky to tak četla a nakonec jsem došla až k tomu Malfoy a musela si to přečíst znova...smileysmiley teda to jsou pochody, ale fakt to tak bylo... vím že mi na to neodpovíš ani bych to nečekala... já jen prostě jen bych chtěla vědět jestli to nebyl náhodou úmysl tohle matení...smileysmiley

Co se týká, dynamický, ano ten je vždycky...smileysmiley

Heh už nevím co dál... tak končím..smiley
No... :) Vidíš - a já tu svou samozvanou genialitu tak pečlivě skrývala! A Tys mě odhalila. XD A prcka s tím netrap. ;)

Šárči, děkuji. Teda ale opilá mi příště k Zápiskům nechoď, buď od té dobroty. (Nebo se urazím!)

Díky Vám. :)
Sice jsem to četla trochu líznutá (zoufalství vyplývající z nekonečného množství těsta na perníky...), ale su přesvědčená, že i za střízliva bych se nechala rozesmát a následně rozbrečet smiley
blond... jsem blond
oh...OH!... přečetla jsem to dvakrát a stále nechápu genialitu tvého psaní, jak je možné, že tě napadne něco tak dokonalého a jsi schopná to napsat, tak aniž by to pozbylo veškeré city? Je to neuvěřitelné... Myslím, že si to vytisknu a schovám a až bude ten prcek trochu chápat svět a všechno, co se kolem děje, tak mu to dám přečíst... Třeba pak jeho slohy nebudou tak strašně jako bývali ty moje... smiley
17.12.2008 19:28:17
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one