Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Prosím vás, můžete mi někdo říct, o čem je snarry, která a) obsahuje Harryho, který se udělá, jen Snapea uvidí projít kolem, b) řeší Snapeův dokonalý zadek, c) obsahuje Snapea, který říká v duchu Harrymu "Harry" - a hlavně, kde po něm od prvního momentu slintá/hlídá ho/zachraňuje ho/krvácí mu pro něj srdce (ano, oh ano, nechtějte vědět, jak to vypadá, a ačkoli nebyla použita tato slova, autorky se zjevě domnívají, že prinip mohou zanechat, aniž byste vy, Severus a Harry utrpěli větší šok či ztráty na duševním zdraví)?
PROOOOOOOOOOOČ? *taková ta postavička se zvrácenou hlavou k nebi, na niž po minutě začně krápat a nad její zplihlou hlavou pročísně blesk nezvedené rozverné mraky*
12.08.2014 19:04:15
trelawney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one