Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2039"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Víterčná kapitola.
skvělá kapitola vážně jsem se pobavila :-D nějak nám to profesor nestíhá :-D ale zatím se drží :-) že by nakonec byl taky trochu oblíbenější? po nějakém čase? :-)
Odpověď viz příští kapitola. A jestli ji Vaše Veličenstvo zastupující kritiku překousne, tak jsem vyhrála...
Ty keckosmiley

Ale aby ti nenarostl moc velký hřebínek: Nechval dne před večeřísmiley
blond... jsem blond
Hjéééé, to mě potěšilo.smileysmileysmileysmiley

Tak jo, jdu na tom makat. ;)

(A to jsem se Tě, Šárko, bála.smiley Pochvala, ať přímá či nepřímá od takového ,,kritika'' je víc než milá. A to si neber osobně!!:D A nebo radši ber...)
Teď jsi nám předvedla dokonalý příklad svého okecávacího talentusmiley

A kritiku laskavě přenechej nám, ano? Třeba se ostatním ty popisy nebudou zdát tak nudné a nezáživnésmiley
blond... jsem blond
Nechci být hnusná, ale budu!smiley Právě jsem zjistila, že to, na čem pracuju, je slátanina. Ale stejně to uveřejním. Proč? Protože mi to dalo práci.smiley A co jsem zjistila-ještě líp! :´D Tady se to uveřejňuje podle toho a to datum, kdy jsem to začala rozepisovat. No dobré.. Já si říkala, proč je u sedmičky datun 6.1. 08...smiley Tak aspoň budete vědět, kolik mi to dalo práce. ;)

Jinak k té slátanině... Ono to není až taková slátanina. Ono spíš jsou tam dlouhé, pro mě nudné a nezáživné popisy, abyste jako věděly, jak probíhá jeden takový ,,perný den''. :D Mě právě takové popisy moc nebaví, proto jsem spíš nespokojená. No, uvidíte. ;)
Divný?smiley Tak to Ti díky.smiley Já to teda změním, no. Ale mě se celkem líbil(v původním znění. :D Neptej se, co jsem s ním vyváděla. :D).

OK. Dnes jsem to pochopila.smileysmiley Takže v poho. ;) Jdu na to pracovat.
PS: tenhle vzhled je takový... divný... Nechceš na pozadí hodit místo toho kruhu nějaký fantasy obrázek?
blond... jsem blond
Mám se vůbec hlásit? Abych zas nevyvolala drobné nedorozumění...smiley
blond... jsem blond
To je zvláštní... To nás učí ve škole? Okecávat i zbytečnosti? Protože v tom jsem asi fakt dobrá. A všimla jsem si toho hlavně ve svých slozích. Něco, co by mě jako téma slohu ani nenapadlo, natiž, abych o tom něco napsala, a já to v poslední době dokážu... Tak jo. Tahle předmluva znamená, že jsem začala s další kapčou. Takže... Koho potěší, že mám dalších pět odstavců? smiley
Vřelé díky.smiley
Takže kdyby něco, napiš mi na sarka.1@seznam.cz, ráda pomůžu.
blond... jsem blond
Děkuji. Beru to jako něco, cos mi předběžně přislíbila.smiley Neboj, to opravdu nehrozí. Já a má můza potřebujeme čas a prostor.smiley
Ááách, děkuju za věnovánísmiley

Betu bych ti teoreticky dělat mohla, ale jen v případě, že nebudeš chrlit každý den novou kapitolu, jak to obvykle dělá Breila. Nemám každodenní přístup k netu a pravděpodobně bych tě brzdila.
blond... jsem blond
A jak jsi na mě, prosímtě, natrefila? :D To je opravdu zvláštní... No nic. Prostě bych to ráda věděla(bo zdrojů není nikdy dost). Děkuji za pochvalu. Sama se bojím, CO se z toho vyvrbí(aby to nedopadlo jako nějaká slátanina). Sice to opakuji potřetí, ale co, že jo?smiley Upozornění není nikdy dost. Pokud se znovu stavíš, budu jen ráda. Takových hostů si cením.smiley(Tyjo, 3čtenáři, o tom se mi ani nesnilo!!smiley)
báječná povídka.. ještě že jsem tě objevila.. od teď sem budu chodit pravidelně.. je to moc hezké a jsem zvědavá co se z toho vyvrbí..
09.11.2008 18:48:49
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one