Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3730"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ta tak vidíš.smiley

A mě zase napsala, že se při mém testu pobavila. HEČ!smiley
Tak se mi podařilo ty nejzásadnější jízdy stáhnout z netu, ale ještě jsem si Tomášovo vítězství nemohla vychutnat, protože odpoledne jsme tu měli poněkud rušno a teď jsem tvořila ten Chalibdin test, takže jsem ty jízdy zatím neviděla.

Chalibda mi napsala, že jsem HVĚZDA, heč!!!smiley (Já vím, jako malá, ale když ono mi to udělalo takovou radost...smiley)
blond... jsem blond
Aha, tak to máš blbý...smiley A jestli Tě to potěší, tak my ČT4 taky nemáme. Ale mě to tak moc nevadí. Byť tohle je jeden z mála sportů, na které se dívám, tak je to jen OBČAS. To máme ve třídě jiné fanynky.smiley A ne jen na tenhle sportík.smileysmileysmileysmiley
Jistě, dnes jsou volné jízdy mužů, Tomáš Verner je průběžně první a já se nemám kde dívat, protože ti chytráci to vysílají jen na ČT4, kterou nechytnu smileysmileysmiley
blond... jsem blond
Thank You very much.(Taky máš dnes tak ,skvělý' den?)
Třeba "na která on a jeho miláčkové (místo miláčků si tam dosaď, co je libo) náhodně narazili..." V tuhle chvíli zrovna nehýřím skvělými nápady. Rozhodně mi připadá jednodušší napsat "narazily".
blond... jsem blond
smiley A jak jej mám vyjasnit?smiley

Áno, áno...smiley
A dobře dělásmiley...kterým nerozuměly a (bez čárky) na kterÁ náhodně narazilY (pokud jsi tam chtěla zahrnout i Ševieho, bylo by tam to I správně, ale musela bys vyjasnit podmět)...Severela???
blond... jsem blond
26.01.2008 10:26:21
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one