Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6599"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dobře.smiley
A ještě jedna technická - až mi budeš posílat další kapitoly na obetování, do předmětu prosím piš: život jde dál. Nastavila jsem si filtr, ať se mi to nemíchá s ostatní poštou. Děkuji :)
blond... jsem blond
Tak to už se těším smileysmileysmiley
blond... jsem blond
:D :D :D Jistěže chápu... Jako autorce mi to dělá radost. :) O:-)

Nicméně... Zaprvé víš, jaké problémy mi to dělá vzhledem k mé upsanosti? :D A zdruhé - přemýšlela jsem, co sem napat jako reakci, abych přitom nedala najevo nic následujícího - hmmm, jediné, co řeknu, je to, že v příští kapitole to bude... hmmm ... dávat větší smysl bych asi říkat neměla, ale co muhu říct - bude Vám, čtenářům, víc svítat.smiley(SNAD! :D)
Bylo mi jasné, že se nemůžeš vyjadřovat, abys něco neprozradila...smiley Ale chápeš, doufám, moji reakci - z pohledu čtenáře jsi minimálně do další kapitoly vražedkyně smileySuper, jdu na mail.
blond... jsem blond
Já?smiley NIKDY!smiley

Ale kdybych se k tomuhle měla jakkoli vyjadřovat,(a to neříkám, že jsem netušila, - ba co víc, nevěděla - že k tomuhle rozhovoru dojde,) prozrazovala bych stav budoucí - a to je něco, co si především u této kapitoly jaksi dovolit nemohu...smiley

Jinak máš maila. ;) A thank You very much za dotazník. :)
To máš z toho vraždění smiley A o mně budeš říkat, že jsem krvelačná...
blond... jsem blond
No jo, no jo... . Já čekala, až si to přečteš a posléze Ti to pošlu.smiley Beto. :D

Bo nějak nejsem schopná JÁ... teďkon.
Jak můžeš být tak krutá... smiley Střelit Harryho!? smiley Teď nevím, koho mám objímat dřív! smileyJinak pravopis trošku horší, ale schopná beta to napraví smiley
blond... jsem blond
15.03.2008 15:27:28
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one