Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4367"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
smileyDěkuji a budu se snažit...smileysmiley
Pekná kapitola. Ďakujem. To nabiehanie nemalo chybu. Prešla som si príspevky, viacmenej by som napísala to, čo Kaya (ak som pochopila správne, že to bola pochvala). Tak nejdem opakovať. Nech je tu skoro ďalšia.
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
Opisy tohoto typu… no, nebylo to tak hrozné, děkuji. :)

Prví osoba… mělo to být výjimečné a jen oživení. Které mockrát nezopakuji, protože jsem se nemohla dostat z bludného kruhu ,,jsem“. Mělo to být opravdu jen oživení. Něco jako kapitola, kde jsem třemi čtyřmi slovy po třech řádcích prolínala v tom daném okamžiku Harryho a Severusovy myšlenky. Pocity. Zkrátka smiřte se s tím, že tady s Životem občas provedu psí kusy. Protože Život je vyloženě: plátno, které zaplácávám různými barvami, ale ne bezmyšlenkovitě. Nicméně je to můj první obraz a já si chci vyzkoušet, kde končí pro mne vymezené plátno a kam až můžu malovat, abych se zastavila o rám obrazu.

K ,,páce“… ano, mínila jsem to ještě dříve či později objasnit. Vlastně míním. Ale možná to bude jedna z věcí, které budu řešit a pitvinkat (:Đ) do konce povídky.

Ano, psala jsi to. Díky Ti za to. :) S tím, jak jsem tuto povídku nastavila a postavila by to ani bez retrospektivních kapitol nešlo… :)

Oh… Bonton… není to nic, co bych nemohla prozradit. Ehm, ehm, Harry dle kouzelnických pravidel musel nejdříve pozdravit ty, kteří mu poskytli prostory pro svolání osazenstva a ty, po nichž něco chtěl. Pro danou chvíli byli významnější pánové. Ale dostane, darebák jeden! Dámy nejsou žádné slepice, aby si je zdravil nakonec. :DOch, ou… Vysvětlím svou ,,černou chvilku“, kterou mimochodem nemám, u těch dvou bab, jež se do mě pustily. ;) Bude to i pro Tebe…

Nevím, jestli jsi mě tak chválila. Myslím, že skoro ne. Díky Ti. :)
Mám pocit, že si zase postoupila o krok dál. I když opisy – jak jsi psala - nemusíš, zvládla si je dobře, jsou přesvědčivé, dost naturalistické, ale ne přehnaně, ovšem dost na to, aby splnili svůj účel.

Ta vsuvka vyprávěná v první osobě tomu dala osobnější charakter. Hodilo se to sem, ale proč jsi s tím začala až v 30. kapitole?

Zdálo se mi, že se „ti zlí“ trochu moc rychle poddali Harryho vydíraní. Objasníš ještě jakou mal na nich Harry páku, nebo je to nepodstatné?

Už jsem jednou psala, že mám ráda kapitoly, kde se vracíš do minulosti? Mám ráda kapitoly, kde se vracíš do minulosti.

Nevím, ale zdá se mi, že podle bontonu měl Harry nejdřív pozdravit dámy, až pak pány, ale to je jenom maličkost.Ass, zlato, nebudu tě tu přesvědčovat, jak jsi výjimečná, protože si myslím, že to víš. Že jsi. Že teď máš jen černou chvilku. Není dobré zaspat na vavřínech, ale s tvou úrovní sebekritiky ti to asi nehrozí, tak hlavu vzhůru. Nevím jak by jsem ti mohla víc pomoct a tak jen doufám, že tě to brzy přejde.smiley

Chválila jsem tě někdy přehnaně a bez toho, abych to zdůvodnila? V tom případě promiň. Už to neudělám smiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Děkuji...

...nápodobně.

smiley
Zítra... nevím, zda tady budu. Kdyby ano, najdem se. Své číslo icq si sice nepamatuji, ale vím, kde hledat smiley

Tak si hezky užij neděli, já se také pokusím. Papa smiley
blond... jsem blond
smiley Musí... !

A přes meebo.com můžeš jít na ICQ i když nejsi na PC, na kterém můžeš roztáhnout ICQ... Pamatuješ si číslo? Kdyžtak bych Ti ho napasala. Ale až zítra, dnes už to postrádá smysl. Jo a...smiley Jsem to zapomněla.smiley
O meebo.com jsem ještě neslyšela a ICQ mi nejede (na tomto počítači su na návštěvě).

Jinak já svou práci ráda mám. Zatím. Jen by mohli lépe platit smileysmiley
blond... jsem blond
... a o že to máš za konkrétní problém s mým vydíráním, lásko?
smileysmiley

Nemám ráda Tvou práci, je Ti to, doufám, jasné?!smiley

... nicméně to jsi... velkorysá.smiley

Děkuji.

Slyšela jsi už o meebo.com? Že bys šla i na ICQ...smiley
Ty jsi ale! Se sem ženu, abych si Život aspoň přečetla, když už ho nestíhám betovat, a ty se vytasíš s takovým vydíráním! Dělám, co můžu, ale na PC jsem se ještě pořád nevzmohla. Zato trávím tento víkend v práci, takže jsem se zase nedostala domů...
blond... jsem blond
Štveš mě...

Prostě mě štveš...

Já nehraju...

A kde mám opravené ty minulé díly, když jsme u toho?

smileysmiley

Já fááááááááááááááááááááákt nehraju.

A jdu opakovat.

Takže kdyby si někdo stěžoval, že nepíšu, s důvěrou se obraťte na Šárku.

Protože dokud se to nenaučím, jakékoli . opakuji JAKÉKOLI, ani ten napsaný ,,slash" a ani to ,,překvapení" - další dílo protě N-E-Č-E-K-E-J-T-E.

Dobrou noc.smiley
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileyA teď do práce: Měla by sis zopakovat pravidla používání i/y, s/z a mě/mně. Také ti občas v textu chybí písmenka (já vím, to ta klávesnice...smiley). *

Jinak to ujde (psala jsi, že tě nemáme chválit - jak chtějí vaši, našim je to jedno...smiley). Nebavila mě pasáž o vlkodlačích obětech, ale to zřejmě kvůli tomu, že nemám ráda horory. Zato nadbíhání a čajové dýchánky mě vyloženě nadchly (viz. první řádek :) a nedokážu se kvůli nim nadále tvářit přísně smiley* Tyto připomínky se vztahují i na "Nářky" a Nářky - četla jsem obojí hned po sobě a v této chvíli si nevzpomenu, kde konkrétně se co vyskytuje.
blond... jsem blond
Jojo... to už se nedozvíš.smiley

Děkuji.smiley
Ha, ha.. děkuji za nabídku, ale reději jsem si přečetla "plnnou" verzi. I když by mi zajímala i ta zredukovaná. Pěkné střípky vzpomínek, chválím smileysmiley
23.06.2008 13:33:56
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one