Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9110"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
smileysmiley
Krutá, krutá, krutá...smiley
blond... jsem blond
Ano, byť nerad, tak podepsal. Zvažovala jsem, že by proti tomuto označení mohl i formou dopisů protestovat, ale nakonec toto padlo a Severus se ne přímo podřídil, ale přizpůsobil se - zatím.smileyHarry... no ano, Harry je dobrák.

Minie - ach, moje milovaná Minie. Nemám se za to ráda, ale v tomto příběhu jsem jí nepřipravila lehký život ba právě naopak. Jednou bych měla napsat, jakou úlohu tady Minerva zkoušená životem ztvárnila – zaslouží si ode mne víc než jen hádky s Albusem a já top vím. Mám ji ráda za to, jaký prostor mi umožnila – opravdu ji mám ráda a prostě bych si ty kecy o ní samé a o postavě podřízené mně nemohla odpustit – NEODPUSTÍM SI JE. Ale už i teď jsem řekla víc, než jsem měla – dozvíte se to, ale později.

Děkuji, Kayo. :)
No teda,Harry, aby dosáhl svého, by se snad nechal i kousnout smiley.

A chudák Minervasmiley. Dofám, že nám neodchází navždycky (teda z příběhu).Severus se podepsal jako Srabus ?!smiley

smileyJéé, díky Dado.smileysmiley Jsem poctěná, že mám takové čtenáře.smiley
Som poctená, že mi bola venovaná táto kapitola.

Tie psaníčka boli úžasné. Obdivujem ťa, ako dokážeš dvomi vetami všetko povedať- a je to zašifrované, vtipné, nadherné, plné nálad a podtextov. Rozplývam sa.
Hope-smiley. Tak milostná, jo?smiley Děkuji, takové srdíčkovské komentáře autora vždy zahřejí i v tak hnusně podzimních dnech, jako je ten dnešní.smileysmiley,

Kuku, smiley, uznávám - může Tě to mást. A asi i má. Každopádně - Severus se se ,,Srabusem" NESMÍŘIL.smiley To bych nepřenesla přes srdce ani já, natož Severus. Ale myslím, že jsou v životě chvíle, kdy se i přes minulost - pro dobro budoucnosti - musíš přenést. Severus udělal ústupek, když Harryho nevyplísnil hned a také pochybuji, že si na tuto záležitost vzpomene v následujících měsících po tom, co se tam teď bude dít, ale nedokážu si představit, že by to nechal tak – v každém případě díky za připomínku. ;)

Ehm – ještě k transfůzi: dostaneme se k tomu možná už příští díl, každopádně někdy určitě – nevím, jaké jsi získal Ty poznatky z těch knih, které teď s Kys čtete, ale u mě rozhodně nebude platit krev za život – ne výlučně. ;) :)
Mami. Nevím, jestli by tu "transfůzi" měl Harry šanci přežít:-D No jo navždy NebelvírsmileyJen mi mate že Severus přistoupil na Srabuse.
Jé, to mě zase potěšilo u srdíčka!! Nejvíc ta "milostná" korespondencesmiley

Jo a Assez, úvod taky dobrý...!smiley
Ale prd, to byli ,,mí Pražané".smileyŽe by mi rozuměli mí čtenáři - to už ani nečekám.smiley
Nezbývá, než konstatovat "moji čtenáři mi rozumějí"smileysmiley Někdysmileysmiley
... a ehm, on popravdě MYSLEL na to, na co Ty.smileysmileysmiley
smileyNějak tak - díky. ;)
Assez, mám ráda ty drobné slovní hříčky které občas užiješ. Dnes to bylo celomagické pátrání, které mi vyvolalo úsměv. Pak jsem se musela pousmát jak jsi poslala Harryho na šálek čaje s vyhladovělým upírem. A co Harryho nenapadalo, prostě se zeptal jestli on má hlad. Čekala jsem, že mu stočí 2dcl aby ukázal dobrou vůli.
05.10.2008 09:16:15
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one