Meč a koruna
Tyto stránky mohou lokálně obsahovat povídky 18+ (nevhodné pro děti), homosexuální tématiku, Harryho Pottera (a Severuse Snapea!) v souvislosti s homosexuální tématikou. Postavy Harryho Pottera nejsou mým vlastnictvím a já si na ně nečiním finanční, autorský, duševní ani jiný nárok.

To, že se vám to nelíbí, neznamená, že nemám pravdu. To, že se mi to nelíbí, neznamená, že nemáte pravdu vy. Dokud si nezačneme věci definovat, nedám vám, pro co jste si sem přišli, a vy nedostanete, pro co sem chodíte.
Vítejte na mých stránkách plných textu.
e-mail: trelawney@centrum.cz
Facebook


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5255"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak skrývala krém co vrásky vytváří. Jsem netrpělivá jak to bude dál, je tam moc otazníků, mám chuť přeskočit několik kapitol abych věděla jak jsou na tom Harry a Severus teď.
ŽEBY dilema, Hope?smileysmiley

Kayo, myslíš dopis? No nevím - ještě na něj budu odkazovat - hodněkrát. Chtěly jste vysvětlení mnoha věcí. A mnoho věcí se skrývá v dopise. Doporučuji si ho znova přečíst, nepamatuješ-li si ho.smiley Ano, má tajemství. Ne, prozatím neuvažuji, že byste se ho v brzké době dozvěděli. Partner pro Severuse - no comment. :-X

Šárko - smileysmileysmileysmileysmiley
He, he ... nedalo mi to smileysmiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Jezdeckou vášeň bych raději moc nerozpatlávala...smileysmileysmiley
blond... jsem blond
Teda, paní Bernardettová ma ještě nějaké tajemství ohledně její jezdecké vášně? smileysmiley... wow. A dozví se ho Harry (a my)?

Ten list - něco mi ušlo?smiley

Hmmm, partner pro Severuse smiley... těším, těším smileysmiley.
"Důležitější je, jak osud člověk přijímá, než to, jaký ten osud ve skutečnosti je." A. von Humboldt
Díky za další kapču, teď nevím, zda se mám těšit víc na "vlčky a upírky", nebo na "seznamku" pro Severusesmileysmiley !! I když já osobně bych si asi vybrala další "hovory u čaje"smileysmiley
Reat, moc děkuji. S časem jsme na tom všichni stejně - blbě. Navíc netvrdím, že si tady budeme diskutovat denně - to by mi nikdo z mých čtenářů neodkýval. Spíš jsem myslela na to občas se takhle užitečně ozvat. ;)

Díky - i za podepsání (velmi zajímavé ;)).

Terko, :), tak konec Tě pobavil... :D Ehm, mě Harryho úvahy taky - tomu neuvěříš! XD

Díky za komenty, baby. ;D
Tak jsem tu zassmiley. Ta kapitola mě dosti pobavila teda hlavně ten konce. Jinak supersmiley.
Tak, už mě máš podepsanou. Nejsem si jistá, jak často mě zastihneš, jelikož mi to čas a učení málokdy dovolí. Ale slibuji, že se budu snažit smiley. Chvála neúměrná není, myslím, že na v diskuzích máš o tom hodně důkazů. A co se týče diskuze, ty jsou mou oblibou (avšak málokdy se najde dobrý člověk), takže klidně své myšlenky rozvíjej.
Tak, už mě máš podepsanou. Nejsem si jistá, jak často mě zastihneš, jelikož mi to čas a učení málokdy dovolí. Ale slibuji, že se budu snažit smiley. Chvála neúměrná není, myslím, že na v diskuzích máš o tom hodně důkazů. A co se týče diskuze, ty jsou mou oblibou (avšak málokdy se najde dobrý člověk), takže klidně své myšlenky rozvíjej.
A budu Tě moct teď tady vidět častěji? A nepodepíšeš se do inkriminované knihy, rovnou?,,Četli, napsali se a já jim za to moc děkuji:" - poslední je Kapi. :) No... děkuji za takovou chválu (neúměrnou). Pokud se líbilo (ne jen tady známým nickům, neb oni jsou zaujati mnou (což mi taky moc smyslu nedává)), jsem šťastná. smiley K seznamce - je vidět, a já se jen potutelně směji nad tímto faktem, jak jsou tady mí čtenáři různí. SEZNAMKA...smiley Ano, pravda je, že by to zajímavé bylo. Ještě navíc, když Severus míní dát (ještě stále se nevzdal) dohromady Minervu a Albuse.smileysmiley No uvidíme, jak to dopadne. Ale jsem ráda, že vidím, kam bys to vedla Ty. A nemohu popřít - i to by bylo VELMI zajímavé.smileysmileysmiley Mám nutkání to teď rozvádět o to víc, ale nebudu, neboj. Propouštím Tebe a všechny, kdo to až do sem dočetli (vím, mívám i delší komenty... ale tak bylo mi jemně naznačeno nejmenovanou, viď, Kys, že by se mě a mých komentů a požadavků mohli lidi zaleknout. Tak mlčím. :-X) - děkuji za komentáře. ;) (A celkem zajímavá začátek diskuze, bude-li pokračovat, bude mi potěšením. (A dětem tady taky)smiley
O seznamkách jsi nemluvila, ale nebylo by to zajímavé - Severus a seznamky? Tedy, pokud by nakonec Sev skončil s Harrym smiley. A jinak, zahlédnout jsi mě asi ještě možnost neměla. Ale mohu tě potěšit. Četla jsem všechny tvé povídky a jsou skvělé. smiley
Hm, ehm, hm.smiley

Nepodepsaná fanynko Podivínů - fuj! To se dělá, nepodepsat se?! Jinak... ono to ještě opravdu někdo čte, krom těch, u kterých si TO a ty komentáře k tomu pěstuji?smiley Tak to mě potěšilo - děkuji. ;)

Reat, já mluvila o SEZNAMKÁCH? Achjo, chudák pan profesor...smileysmileysmiley Jinak... měla jsem Tě tu již možnost zahlédnout? Celkem by mě zajímalo, proč se nové tváře nepodepisují... Ale ne, dobře, nebudu otravná. Můžu být ráda, že se ještě někdo ke komentování najde, po patřičném uhánění, že?

Šárko... Přes třicet... Ehmumhmuuheé-e-é. Ehm. Hm, hmm, ehm. Pardom, musím si odkašlat...

(...)

...

...

Dalo by se celkem pěkně stopovat, kolik by mu mohlo být, BETO. Já se o to pokoušela... před nedávnem... i proto to pozastavení v psaní... No a... Něco mi z toho vylezlo... Něco jsem dopočítala... vyšla jsem s číslem... a vyšla jsem ze situace... A párkrát jsem to vynásobila, podělila, sečetla a odečetla... Zjistila, v kolika které scény pro Harryho zvlášť a pro Severuse zvlášť budou... A vyšlo mi z toho... Jo, budou žít dlouho a pestrobarevně.smileysmiley O tom druhém pochybuji, ale aby mi to vyšlo, musela jsem vyjít z jiných předpokladů... a zjistila jsem, že kouzelníci jsou v osmdesáti vlastně hodně mladá stvoření.smileysmiley

Na druhou stranu jinak jsme to udělat nemohla. Na některé ze scén, které jsme plánovala, bude Harry už dost starý. Ale - nemohla jsem začít dřív něž v té skoro třicítce - Harry prostě i před začátkem této povídky potřeboval čas. A já to udělala tedy tak, že jsem mu dala hodně času (ne dost pro něj, ale pro mě až moc), a některé věci ho nechám udělat zkrátka pozdě. No, POZDĚ... Ono je to (naštěstí) relativní pojem... pozdě. Každopádně se jim tím i nějakých pár desítek let protáhla existence. Ale i s tím (i když podle tohoto dílu, kam jsem notný kousek - a vpravdě důležitý - připisovala, to ani na to, že bych do spletitostí Života viděla, nevypadá...) už hledím na konec - v pár zatáčkách... ale cesta je dlouhá, široká a krkolomná - a zkuste si ji popsat jen tak!
Tak Harrymu je něco přes třicet? Mmmmm...smileysmileysmileyReat, pevně doufám, že to BUDE zážitek smiley
blond... jsem blond
Velmi zajíjmavá kapitola skvělého příběhu.... ten konec mě pobavil - nedokážu si představit, jak Harry Potter organizuje Seznamky pro Severuse Snapea. To musí být vážně zážiteksmiley
ha-há, první koment! přečetla jsem tvojí povídku jedním (i když dlouhým) dechem a jsem unešena! Obzvláště jsem pak fanynkou Podivínů =)
17.12.2008 22:31:04
Tereznik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one